Baner reklamowy BLOCKOUT

Cennik

Nakład

Ilość sztuk

Cena netto (m2)

1-10

48,80 zł

11-30

46,30 zł

31-50

43,90 zł

51-70

41,50 zł

71-100

39 zł

Dodatki

Rodzaj

Cena netto (m2)

Oczkowanie co 25 cm

7 zł

Nakład123456789
Ekonomiczny Cena netto
Standardowy Cena netto
Ekspresowy Cena netto

Parametry

Produkt Baner reklamowy BLOCKOUT

Podsumowanie

Suma

Przesłanie plików jest możliwe po opłaceniu zamówienia. Link do formularza prześlemy na podany adres e-mail.

Baner reklamowy BLOCKOUT

Napisz do Nas na kontakt@xxldruk.pl

Cena:

Dodatki:

Razem:

Baner reklamowy Blockout – Materiał stosowany często do dużego formatu na ściany budynków i na billboardy. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością, dzięki czemu doskonale nadaje się na długoterminową ekspozycję. Posiada specjalną przekładkę blokującą przenikanie światła. Najlepszy materiał do systemów wystawienniczych Zdecydowanie polecamy  nasz baner Blockout. Nieprzezroczysty i odporny na warunki atmosferyczne materiał jest wszechstronny. Przy gramaturze 440g/m² otrzymujesz niezwykle wytrzymały baner, który charakteryzuje się w szczególności tym, że jest wysoce odporny na działanie warunków atmosferycznych. Dzięki temu materiał spełnia różnorodne wymagania. Czy jako klasyczny baner reklamowy na elewacjach lub ogrodzeniach placów, czy jako nośnik reklamy na targach.

Baner Blockout spełnia Twoje wymagania i chcesz dowiedzieć się więcej o właściwościach materiału?

Zanim wydrukujesz baner typu blockout, ważne jest, aby określić dokładne przeznaczenie i lokalizację oraz porównać je z odpowiednimi właściwościami materiału. Blockout oferuje kilka wyjątkowych korzyści.
  • Wysokiej jakości materiał: 100% PVC o gramaturze 440g/m2
  • Wysoka sprężystość: ciężka tkanina jest niezwykle wytrzymała i wytrzymuje ciepło, słońce, zimno i wiatr.
  • Najlepsze drukowanie: używamy najnowszego druku cyfrowego na naszej blokadzie. Dzięki temu możemy osiągnąć najlepsze wyniki drukowania z wysoką jasnością i wyrazistością kolorów na banerze z blokadą.
Chciałbyś zamówić baner reklamowy, który przeniesie Twój przekaz reklamowy w dwie strony i zapobiegnie prześwitywaniu światła? Czy chcesz go używać na zewnątrz i/lub w środku? Zamów nasz baner blokujący! Z tym produktem z pewnością przekroczymy Twoje oczekiwania.

Nasz baner typu blockout – najwyższa jakość w najlepszej cenie

Twój budżet jest do opanowania, ale nadal nie chcesz rezygnować z jakości? Nie powinieneś oszczędzać na  reklamach, ale oczywiście zasoby są tutaj również często ograniczone. Dlatego oferujemy Ci jedno i drugie! Oprócz najwyższej jakości otrzymasz nasz baner blockout na atrakcyjnych warunkach. Planujesz szerszą kampanię marketingową i jesteś zainteresowany wykorzystaniem dużej liczby banerów reklamowych firmy Blockout? Na życzenie chętnie prześlemy Państwu niezwłocznie indywidualną ofertę.

Baner z blokadą — korzyści

PVC (polichlorek winylu) to materiał termoplastyczny. Ten materiał jest trwały, wytrzymuje wysoką ekspozycję na promieniowanie UV i jest wodoodporny. W przeciwieństwie do klasycznego frontlitu lub siatki, materiał blokujący jest cięższy i składa się w sumie z trzech warstw: dwóch zewnętrznych warstw PVC do drukowania dwustronnego oraz wewnętrznej warstwy barierowej, która zapobiega przedostawaniu się światła przez baner blokujący. Dlatego Blockout jest idealny do użytku na zewnątrz lub tam, gdzie coś powinno być zakryte i nie powinno przez nie prześwitywać żadne światło. Nasze banery typu blockout nadają się szczególnie do wszechstronnego zastosowania w różnych lokalizacjach, ponieważ mogą z łatwością wytrzymać duże obciążenia i zewnętrzne wpływy środowiska. Dzięki gładkiej powierzchni baner typu blockout jest niezwykle łatwy do zadrukowania i dlatego wyjątkowo dobrze nadaje się do wysokiej jakości nadruku różnorodnych przekazów reklamowych. Wyraźny i intensywny kolor nadruku, w razie potrzeby po obu stronach, gwarantuje najlepszą widoczność banera typu blockout, a tym samym zapewnia pożądaną uwagę, zarówno z bliska, jak i z większej odległości.

Intuicyjny konfigurator

obraz stworzysz sam

Dbamy o każdy szczegół

detale to wyznacznik jakości

Prosty montaż

Instrukcja w zestawie

Tworzymy produkty sprawdzające się idealnie w twoim wnętrzu oraz te, dzięki którym twoja firma będzie zauważalna i przyciągać wzrok tysięcy osób.

Dlaczego my?

Jesteśmy drukarnią z wieloletnim doświadczeniem i tysiącami realizacji. Uważamy że największym naszym sukcesem są powracający klienci i wieloletnia współpraca z wieloma przedsiębiorcami.
Gwarancja jakości
Indywidualne podejście
Bogata oferta
Przewiń do góry