Folia OWV z nadrukiem

Cennik

Nakład

Ilość sztuk

Cena netto (m2)

1-10

39 zł

11-30

36 zł

31-50

33 zł

51-70

30 zł

71-100

27 zł

Nakład123456789
Ekonomiczny Cena netto
Standardowy Cena netto
Ekspresowy Cena netto

Parametry

Produkt Folia OWV z nadrukiem

Podsumowanie

Suma

Przesłanie plików jest możliwe po opłaceniu zamówienia. Link do formularza prześlemy na podany adres e-mail.

Folia OWV z nadrukiem

Napisz do Nas na kontakt@xxldruk.pl

Cena:

Dodatki:

Razem:

Folia OWV z nadrukiem – najczęściej stosowane do oklejania witryn sklepowych, okien aut oraz autobusów. Po zadrukowaniu i wyklejeniu szyby osoby wewnątrz pomieszczenia lub auta mają pełną widoczność, natomiast osoby, które znajdują się na zewnątrz widzą kolorowy zadruk. Zadrukowana powierzchnia jest biała, a strona klejąca czarna, więc jeśli spojrzysz na szkło od wewnątrz, gdzie obowiązuje jednokierunkowe widzenie, nie zauważysz aplikacji. Aplikacja OWV zapewnia widoczność od wewnątrz, a sprawdzana z zewnątrz reklama jest doskonale widoczna. OWV nakłada się głównie na powierzchnie szklane. Możesz z łatwością korzystać z tej aplikacji tam, gdzie obecne jest szkło. Materiał jest gęsty i super łatwy w aplikacji. Nadaje się do druku farbami ekosolwentowymi, ekosolwentowymi, solwentowymi twardymi LATEX i UV. Również nadruk w połączeniu z cięciem na kształt daje nieograniczone możliwości wysłania w świat oryginalnego, przyciągającego wzrok przekazu.

Folię perforowaną stosuje się m.in. do okien w pomieszczeniach biurowych, które znajdują się np. na parterze. Chroni to wnętrze przed wzrokiem ciekawskich. Padanie światła jest tylko nieznacznie ograniczone ze względu na małe otwory, dzięki czemu wnętrze nie wydaje się zaciemnione lub odbierane jako irytujące. Okres użytkowania: średnioterminowy, od 3 do 5 lat

Możliwe zastosowania:

  • Punkt sprzedaży
  • Reklama targowa i sklepowa
  • Napis pojazdu
  • Reklama zewnętrzna
  • Reklama
  • Reklama okienna
Cechy produktu:
  • Odporność na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne
  • wodoodporny i zmywalny
  • przepuszczalność światła 40%
  • druk cyfrowy do 1440 DPI

Reklamuj się na swoich oknach, jednocześnie zachowując światło w swoim pokoju. Żywa grafika winylowa pozwala na prawie idealne odwzorowanie oryginalnego obrazu. Wydruki jednostronne mogą tworzyć różne poziomy przezroczystości, w zależności od dostępnego światła. Opcja czarnego nadruku może stworzyć prywatny, jednokierunkowy efekt widzenia, w którym możesz widzieć wszystko co na zewnątrz i nikt nie zobaczy, co jest w środku. Prosta instalacja oznacza dla Ciebie mniejsze koszty i wysiłek, a w razie potrzeby umożliwia częstszą zmianę obrazów, dzięki czemu reklama jest aktualna. Istnieje niezliczona ilość zastosowań One Way Vision, w tym ścianki działowe biurowe, witryny sklepów detalicznych i tylne okna samochodów i furgonetek.

Intuicyjny konfigurator

obraz stworzysz sam

Dbamy o każdy szczegół

detale to wyznacznik jakości

Prosty montaż

Instrukcja w zestawie

Tworzymy produkty sprawdzające się idealnie w twoim wnętrzu oraz te, dzięki którym twoja firma będzie zauważalna i przyciągać wzrok tysięcy osób.

Dlaczego my?

Jesteśmy drukarnią z wieloletnim doświadczeniem i tysiącami realizacji. Uważamy że największym naszym sukcesem są powracający klienci i wieloletnia współpraca z wieloma przedsiębiorcami.
Gwarancja jakości
Indywidualne podejście
Bogata oferta
Przewiń do góry