Roll-up'y

Nasz klasyczny wyświetlacz RollUp elastyczny system wyświetlania banerów, który imponuje nie tylko jakością, ale także doskonałym stosunkiem ceny do wydajności. W ten sposób oferuje również firmom z ograniczonym budżetem możliwość zaprezentowania własnych produktów w formie profesjonalnej obecności reklamowej. Mimo niskiej ceny mobilny roll-up wykonany jest w całości z wysokiej jakości aluminium i jest niezwykle stabilny dzięki dwóm obrotowym nóżkom. Do montażu cały baner po prostu wyciąga się z kasety i mocuje z tyłu za pomocą niewidocznego z przodu pręta nośnego. Cały proces trwa kilka sekund i nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Również demontaż systemów banerowych jest dziecinnie proste, ponieważ baner wystarczy zwinąć do kasety, co dzieje się całkowicie automatycznie dzięki wbudowanemu mechanizmowi zwijania. Nieużywany baner pozostaje w kasecie, gdzie podczas przechowywania jest skutecznie chroniony przed wpływami zewnętrznymi.

Jakie są zalety systemu wyświetlania banerówroll-up i dla kogo jest on przeznaczony?

Niedrogi baner dostępny jest w czterech różnych szerokościach, dzięki czemu można go elastycznie dobrać do własnych potrzeb. Ponieważ w konstrukcji wykorzystywane są wyłącznie materiały wysokiej jakości, które nie ulegają uszkodzeniu nawet przy częstym użytkowaniu, system jest długoterminowym rozwiązaniem dla firm, które mimo niskich kosztów nie chcą rezygnować z jakości. Oprócz występów na targach, system banerów RollUp  idealnie nadaje się również do akcji promocyjnych, takich jak konkursy czy prezentacje produktów we własnym sklepie. Ponieważ rama i nadruk są całkowicie odporne na promieniowanie UV, baner idealnie nadaje się również do kampanii outdoorowych przy dobrej, bezwietrznej pogodzie, takie jak przyciągające wzrok stoisko w strefie dla pieszych lub przed własnym oddziałem. Ponadto zwijany baner reklamowy jest również idealnym dodatkiem do własnego stoiska wystawienniczego, gdzie przyciąga uwagę odwiedzających na rzeczywiste stoisko, jako atrakcyjny element przyciągający wzrok.

Co sprawia, że ​​produkty XXLDRUK.PL  są tak wyjątkowe?

Każdy, kto u nas zamawia, korzysta nie tylko z niskiej ceny, ale może też mieć pewność, że otrzyma produkt wysokiej jakości, który zachwyca jakością. Nasze nadruki zawsze charakteryzują się wysoką rozdzielczością, co jest cechą charakterystyczną naszej wysokiej jakości produkcji. W ten sposób profesjonalizm Twojej firmy jest wizualnie podkreślony przez mobilny roll-up banner. Ponadto klienci zyskują dzięki nam znaczne oszczędności, ponieważ odporny na rozmazywanie i wysokiej jakości druk na materiale z certyfikatem B1 jest już wliczony w cenę całkowitą. Jakość obsługi klienta jest tak samo wysoka, jak nasze produkty. W ten sposób nasi klienci mogą cieszyć się bardzo krótkim czasem dostawy, a nasi kompetentni i sympatyczni pracownicy zawsze chętnie służą pomocą w przypadku indywidualnych pytań. Czy chciałbyś z wyprzedzeniem poznać naszą jakość? Następnie poproś o dowód na oryginalnym materiale za niewielką dopłatą, który zostanie wysłany do Ciebie przed ukończeniem – lub odwiedź nas w naszym salonie i zobacz nasze profesjonalne systemy banerowe i produkty drukowane dla siebie.

Zalety reklamy zwijanej roll-up  w skrócie:

  • wysoka jakość w wyjątkowo uczciwej cenie
  • duża stabilność dzięki aluminiowej konstrukcji ramy
  • nadruk odporny na rozmazywanie i promieniowanie UV do
  • długotrwałego użytkowania
  • postawiony i zdemontowany w ciągu kilku sekund
  • dostępne w różnych szerokościach

Wyświetlanie jednego wyniku

Intuicyjny konfigurator

obraz stworzysz sam

Dbamy o każdy szczegół

detale to wyznacznik jakości

Prosty montaż

Instrukcja w zestawie

Tworzymy produkty sprawdzające się idealnie w twoim wnętrzu oraz te, dzięki którym twoja firma będzie zauważalna i przyciągać wzrok tysięcy osób.

Dlaczego my?

Jesteśmy drukarnią z wieloletnim doświadczeniem i tysiącami realizacji. Uważamy że największym naszym sukcesem są powracający klienci i wieloletnia współpraca z wieloma przedsiębiorcami.
Gwarancja jakości
Indywidualne podejście
Bogata oferta
Przewiń do góry