Siatki

Baner reklamowy z siatki mesh

Szczególnie duże obszary zastosowań wymagają banera o najwyższych właściwościach materiałowych, który potrafi idealnie dopasować się do warunków i odpowiadających im wpływów. Zwłaszcza na zewnątrz, baner siatkowy zachwyca wyjątkowym efektem i wyjątkową jakością. Baner jest często używany jako baner ogrodzeniowy witryny. Aby uatrakcyjnić wizualnie nieatrakcyjne ogrodzenie terenu lub wykorzystać niewykorzystaną powierzchnię na przekaz reklamowy, baner siatkowy daje atrakcyjną okazję do zdobycia najwyższego poziomu w plenerze. Rusztowanie również zyskuje na zamocowaniu takiego banera. Wiatr i pogoda nie mają nic przeciwko banerowi siatkowemu, dlatego baner na rusztowania jest używany w wielu miejscach.

Drukuj i montuj banery siatkowe zgodnie z wymaganiami

Jeśli planujesz kupić i wydrukować baner siatkowy, pamiętaj, że możesz zrobić baner siatkowy tak samo, jak każdy inny baner. Oznacza to, że możesz wydrukować swój baner siatkowy i od razu go wygodnie złożyć. Jeśli chcesz zamówić niedrogo, zdecyduj się na baner siatkowy bez cięcia lub po prostu przycięty. Jeśli już wiesz, w jaki sposób chcesz przymocować swój baner siatkowy, użyj banera siatkowego z oczkami do mocowania z haczykami napinającymi lub liną lub mereżką po bokach do mocowania na przykład do masztów flagowych, rusztowań lub innych ram. Za pomocą kilku kliknięć możesz wydrukować swój baner siatkowy, zmontować go i, jak zawsze, szybko dostarczyć ekspresowo z XXLDRUK.PL

Idealny baner ogrodzeniowy

Unikalna tkanina siateczkowa o strukturze siateczki sprawia, że ​​baner jest przepuszczalny dla wiatru. Dlatego konstrukcje rusztowania są idealne do mocowania. Mocowanie do rusztowania, zwykle podwyższonego, przyciąga wzrok i będzie widoczny z daleka. Banery siatkowe są więc idealne na duże powierzchnie i efektowne przekazy reklamowe. Baner siatkowy jest używany nie tylko jako baner ogrodzeniowy, ale może być również używany na elewacjach lub jako bariery. Baner znajdziesz w XXLDRUK.PL, oczywiście na zamówienie możemy również zrealizować produkty na zamówienie. Baner siatkowy z niską odpornością na wiatr jest więc idealnym rozwiązaniem jako baner na rusztowania i podobne lokalizacje.

Baner siatkowy

Banery wykonane z siatki PCV nazywane są siatką mesh. Małe otwory w materiale sprawiają, że ten baner reklamowy idealnie nadaje się do reklamy zewnętrznej na dużych powierzchniach. Silny wiatr czy zła pogoda nie zaszkodzą tej plandece reklamowej, a Twoje nadruki przetrwają wiele lat.

Nasze wiatroprzepuszczalne i odporne na warunki atmosferyczne banery siatkowe produkujemy z wysokiej jakości siatki produkowanej przez firmę Igepa z siedzibą w Niemczech. Zastosowano plandekę siatkową , naszą stabilną, wszechstronną plandekę siatkową. Ta szczególnie stabilna plandeka z siatki nadaje się do dużych banerów siatkowych, aż po duże okładziny elewacyjne i jest tak odporna na światło, że możemy drukować na niej również po obu stronach.

Słońce, zimny deszcz, wiatr

Plandeki siatkowe zostały pierwotnie opracowane i zaprojektowane do użytku na zewnątrz: wytrzymały, przepuszczający wiatr materiał jest również całkowicie odporny na deszcz; używane przez nas kolory są niezwykle odporne na nacisk i nie blakną tak łatwo, nawet w palącym słońcu.

Banery siatkowe są trwałe

Dzięki trwałym materiałom PVC, możesz używać naszych banerów siatkowych wielokrotnie: banery te z łatwością pozostaną stabilne przez dwa do trzech lat, nawet jeśli są używane codziennie tylko na zewnątrz, „podczas wiatru i pogody”. Baner siatkowy z Twoim logo powinien więc na stałe zagościć na liście wyposażenia do prezentacji zewnętrznych – indywidualnie zaopatrzony w oczka, np. taki baner siatkowy można powiesić niemal w dowolnym miejscu.

Wyświetlanie jednego wyniku

Intuicyjny konfigurator

obraz stworzysz sam

Dbamy o każdy szczegół

detale to wyznacznik jakości

Prosty montaż

Instrukcja w zestawie

Tworzymy produkty sprawdzające się idealnie w twoim wnętrzu oraz te, dzięki którym twoja firma będzie zauważalna i przyciągać wzrok tysięcy osób.

Dlaczego my?

Jesteśmy drukarnią z wieloletnim doświadczeniem i tysiącami realizacji. Uważamy że największym naszym sukcesem są powracający klienci i wieloletnia współpraca z wieloma przedsiębiorcami.
Gwarancja jakości
Indywidualne podejście
Bogata oferta
Przewiń do góry