5 najlepszych pomysłów na prezenty na płótnie

Szukanie najlepszego pomysł na prezent, czy to prezent na urodziny, prezent na Dzień Matki i Ojca, a także prezent na chrzciny i prezent na komunię, może dla wielu z nas być problemem. Nie z powodu braku opcji, ale ich nadmiaru. Łatwo dziś po prostu wejść do sklepu i wybrać jeden z milionów produktów, które mogą stać się prezentem. Czy zastanawiałeś się, jak możesz łatwo spersonalizować taki podarunek, a jednocześnie, stworzyć coś oryginalnego, co zostanie z odbiorcą na zawsze? Poznaj 5 najlepszych pomysłów na prezent na płótnie.

Zdjęcie drukowane na płótnie #

Obraz na płótnie to niedrogi i przemyślany prezent. Jeśli zbliża się specjalna okazja dla ukochanej osoby lub przyjaciela, rozważ wydrukowanie jej, aby pokazać im, jak bardzo są dla Ciebie ważni. To bardzo oryginalny i prawdziwie osobisty podarunek. A przy tym niedrogi, który dodatkowo możesz zamówić wprost do swojego domu.

Wybierz zdjęcie na płótnie w XXLDRUK.pl, a masz gwarancję:

  • Produkt wysokiej jakości, gotowy do ekspozycji,
  • Prosty, intuicyjny proces projektowania,
  • Niskie ceny na każdą kieszeń,

Zdjęcia z wakacji, zdjęcia ze spotkań rodzinnych, imprezy ze znajomymi, podróże – istnieje wiele okazji do zrobienia zdjęcia, które później może być dla Ciebie lub bliskiej osoby miłym wspomnieniem. Skorzystaj z kreatora obrazu dostępnego na naszej stronie internetowej, aby przesłać dowolne zdjęcie, a następnie zamienić je w obraz.

Obraz drukowany na płótnie – pomysły na różne okazje #

Wesele: Zdjęcie na płótnie może być znakomitym pomysłem na prezent ślubny. Jeśli jesteś zaproszony na ślub, a przy okazji jesteś blisko pary nowożeńców, z pewnością znajdziesz w swoim telefonie lub pamięci komputera, zdjęcia będące wspomnieniem ciekawych chwil i przeżyć, jakie mieliście okazję spędzić razem. Twój przyjaciel lub przyjaciółka na pewno ucieszą się z prezentu, a przecież nie każdy z nich musi być prezentem dla dwojga.

Dzień Ojca i Matki: trudno sobie wyobrazić jak moglibyśmy żyć bez naszych rodziców, wsparcie rodziny jest najważniejsze, a świetnym sposobem na podziękowanie im za to, może być obraz drukowany na płótnie na dzień Ojca i Matki. Zbierz swoje najlepsze zdjęcia rodziny, na której centralną postacią jest twoja matka lub ojciec. Pokaż im, jak bardzo Ci zależy, aranżując obraz na płótnie na Dzień Matki i Dzień Ojca.

Urodziny: nie każdy je obchodzi, ale każdy doceni pamięć. Urodziny to nasze osobiste przeżycie i zwykle świętujemy je z rodziną, ale co jeśli nasi najlepsi przyjaciele pamiętają o tym dniu? Kiedy my również pamiętamy o ich urodzinach? Przyjaciele mają ogromne znaczenie dla nas wszystkich, a bycie dobrym przyjacielem ludzi jest częścią bycia człowiekiem. Obchodzenie urodzin to także budowanie relacji z rodziną. Przejrzyj swoje najlepsze zdjęcia Ciebie i Twojego przyjaciela. Włącz do swojego związku inne osoby, które są blisko was obojga lub po prostu przeszukaj rodzinne zbiory, aby pokazać, jak bardzo wszyscy się wspieracie i zależy Wam na sobie wzajemnie.

Wakacje: przygotowanie zdjęcia z wakacji drukowanego na płótnie, może być wspaniałym prezentem dla nas samych lub dla bliskiej osoby, a także przyjaciół, jeśli zechcemy podzielić się z nimi, np. wyjątkowymi widokami z miejsc, które odwiedziliśmy.

Relacje z najbliższymi: chociaż wymieniliśmy wyżej kilka pomysłów, to warto pamiętać, że zdjęcie drukowane na płótnie, to po prostu świetny pomysł na każdą okazję. Czy w przyjaźni czy w bliskiej relacji z partnerem, zawsze znajdzie się zdjęcie, które może przywołać miłe wspomnienia. Jeśli ty i twój partner macie zbliżającą się rocznicę, zrób coś innego ze swoim pomysłem na prezent. Obraz na płótnie to świetny pomysł na prezent dla ukochanej osoby

Jak zamówić zdjęcie drukowane na płótnie? #

Interesuje Cię obraz drukowany na płótnie? Skorzystaj z naszego kreatora obrazu, dodaj zdjęcie, popraw je i przygotuj do druku. Po zamówieniu dostarczymy je pod wskazany adres. Przygotowane w ten sposób obrazy, możesz oprawić w ramkę lub zamówić ją od razu podczas składania zamówienia. Obrazy są trwałe, łatwe w czyszczeniu, a wysokiej jakości płótno oddaje całą moc fotografii, jak i do złudzenia przypomina obraz namalowany prawdziwą farbą, dzięki strukturze materiału.

Intuicyjny konfigurator

obraz stworzysz sam

Dbamy o każdy szczegół

detale to wyznacznik jakości

Prosty montaż

Instrukcja w zestawie

Tworzymy produkty sprawdzające się idealnie w twoim wnętrzu oraz te, dzięki którym twoja firma będzie zauważalna i przyciągać wzrok tysięcy osób.

Dlaczego my?

Jesteśmy drukarnią z wieloletnim doświadczeniem i tysiącami realizacji. Uważamy że największym naszym sukcesem są powracający klienci i wieloletnia współpraca z wieloma przedsiębiorcami.
Gwarancja jakości
Indywidualne podejście
Bogata oferta
Przewiń do góry