Jak pobrać i wydrukować zdjęcie z Instagram?

Instagram to serwis społecznościowy, który umożliwia budowanie relacje między użytkownikami. Opiera się w głównej części na obrazie, w odróżnieniu od Facebooka, gdzie kluczowe są tzw. posty z tekstem. Instagram opowiada swego rodzaju historię użytkownika, poprzez publikowane zdjęcia i krótkie filmy. Chociaż domyślnie nie posiada on opcji pobierania obrazów, możesz skorzystać z dodatkowych narzędzi, które umożliwią pobranie zdjęcia z Instagram, a korzystając z oferty XXLDRUK.pl, możesz je, np. wydrukować na płótnie i oprawić.

Pobieranie zdjęć z Instagram #

Jeśli korzystasz z serwisu Facebook, pewnie zauważyłeś, że przeglądając posty i galerie zdjęć użytkowników, możesz zapisywać obrazy na dysku komputera, jak również w pamięci telefonu. W przypadku serwisu Instagram nie działa to tak samo i zapisywanie obrazów nie jest domyślnie możliwe. Warto również zauważyć, że Instagram, to przede wszystkim aplikacja mobilna, a przeglądanie go w przeglądarce, chociaż możliwe, nie daje tylu samo opcji.

W aplikacji Instagram nie znajdziesz opcji zapisywania zdjęć w pamięci urządzenia. Jednak jest to funkcja pożądana, szczególnie kiedy zdjęcia innych użytkowników stają się dla nas inspiracją i chcemy zachować je na później. Jednak z wielu powodów Instagram blokuje taką możliwa, a najważniejszym z nich są oczywiście prawa autorskie. Z tego właśnie powodu, w tym miejscu, zanim przejdziesz do dalszej części instrukcji, chcieliśmy zwrócić na to Twoją uwagę.

Twoje zdjęcie to Twoje prawo do tego zdjęcia, a co za tym idzie prawo do:

  • Powstrzymania innych przed kopiowaniem i rozpowszechnianiem Twoich prac bez Twojej zgody i wiedzy,
  • powstrzymanie innych przed edytowaniem i tworzeniem zupełnie nowych treści na podstawie zdjęcia i publikacje przygotowane przez Ciebie.

Jak pobrać zdjęcie z Instagram? #

Jeśli chcesz spróbować zapisać obraz z Instagram w pamięci urządzenia mobilnego, możesz skorzystać z poniższej opcji:

  1. Na telefonie przejdź do aplikacji Instagram.
  2. Znajdź zdjęcie, które chcesz zapisać.
  3. Stuknij „ ” w górnym rogu posta.
  4. Dotknij Kopiuj link.

Użyj jednego z dostępnych serwisów Internetowych, które pozwalają zapisywać zdjęcia z Instagram:

Dzięki downloadgram.com możesz pobierać zdjęcia z serwisu Instagram na dysk komputera

Drukowanie zdjęć z Instagram #

Pobrane zdjęcie z Instagram, najlepiej, jeśli wykonane w oknie przeglądarki internetowej, nadaje się do druku. Zakładając, że masz prawa do korzystania z niego, możesz teraz wydrukować zdjęcie, korzystając z własnego sprzętu lub zlecić taki druk firmie. Dużym zainteresowaniem cieszą się zdjęcia z Instagram drukowane na płótnie canvas. W ofercie XXLDRUK.pl znajdziesz kreator obrazu, umożliwiający wczytanie dowolnego zdjęcia, a następnie dopasowanie go do płótna i złożenie zamówienia. W ten sposób wydrukowany obraz możesz również oprawić w ramkę lub dobrać ją na etapie składania zamówienia.

Intuicyjny konfigurator

obraz stworzysz sam

Dbamy o każdy szczegół

detale to wyznacznik jakości

Prosty montaż

Instrukcja w zestawie

Tworzymy produkty sprawdzające się idealnie w twoim wnętrzu oraz te, dzięki którym twoja firma będzie zauważalna i przyciągać wzrok tysięcy osób.

Dlaczego my?

Jesteśmy drukarnią z wieloletnim doświadczeniem i tysiącami realizacji. Uważamy że największym naszym sukcesem są powracający klienci i wieloletnia współpraca z wieloma przedsiębiorcami.
Gwarancja jakości
Indywidualne podejście
Bogata oferta
Przewiń do góry