Litery i logotypy ze styroduru

Litery ze styroduru to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie pod względem znaków przestrzennych. Cechą charakterystyczną takiej reklamy jest jej niewielka waga, która sprawia, że ​​łatwo ją zamontować mimo braku doświadczenia.

Litery ze styroduru – informacje podstawowe #

Litery i znaki 3D stały się atrakcyjnym elementem reklamy zewnętrznej i wewnętrznej. Ta przestrzenna forma reklamy pozwala na uzyskanie imponujących wyników i przyciągnięcie uwagi klientów. Dzięki zastosowanym materiałom, możliwe jest jej montaż praktycznie na każdej powierzchni oraz wysokości, na zewnątrz i wewnątrz budynku, również jako wolnostojące znaki, ustawione w przestrzeni wystawienniczej, holu czy pomieszczeniu, służące dekoracji.

Oferowane przez nas produkty to między innymi Styrodur, z którego za pomocą plotera wycinane są najwyższej jakości litery o różnej grubości. Loga i napisy wykonane tą metodą są bardzo lekkie i można je montować bezpośrednio na ścianach, a także na podłożach z pleksi lub szkła. Dodatkowo Styrodur charakteryzuje się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne (niska nasiąkliwość) oraz wysoką trwałością.

Litery ze styroduru w domu #

Litery ze styroduru cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród osób, poszukujących ciekawego sposobu na udekorowanie przestrzeni w domu, np. litery do pokoju dziecięcego. Możesz z ich pomocą ułożyć, np. imię dziecka na ścianie, życiowe motto, cytat z ulubionego filmu.

Przygotowane przez nas litery ze styroduru, możesz kleić do dowolnej powierzchni i dodatkowo malować farbami lub okleić kolorowym papierem i dodatkami, aby nadać im indywidualny styl dopasowany do wnętrza.

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą w domu, litery mogą być znakomitą formą reklamy zewnętrznej.

Litery ze sytorudur w firmie #

Kiedy planujesz wystrój wnętrza firmy, możesz ograniczyć się jedynie do kluczowych miejsc, jak hol czy sekretariat, gdzie wyeksponujesz na ścianie reklamę lub misję firmę za pomocą liter. Planując swoją firmę, warto też zwrócić uwagę na przestrzeń dla pracowników, gdzie litery na ścianie mogą stanowić element dekoracyjny lub przypominać o wartościach Twojej firmy.

Reklama zewnętrzna – litery ze styroduru #

Litery w przestrzeni publicznej stanowią znakomity pomysł na reklamę firmy i pokazanie marki. Szyld reklamowy z nazwą firmy i logotyp, mogą świetnie się prezentować na każdej powierzchni. To znakomita forma reklamy zewnętrznej na elewacjach budynków, jak i wewnątrz lokali w formie napisów podświetlanych, logotypów oraz znaków informacyjnych.

Intuicyjny konfigurator

obraz stworzysz sam

Dbamy o każdy szczegół

detale to wyznacznik jakości

Prosty montaż

Instrukcja w zestawie

Tworzymy produkty sprawdzające się idealnie w twoim wnętrzu oraz te, dzięki którym twoja firma będzie zauważalna i przyciągać wzrok tysięcy osób.

Dlaczego my?

Jesteśmy drukarnią z wieloletnim doświadczeniem i tysiącami realizacji. Uważamy że największym naszym sukcesem są powracający klienci i wieloletnia współpraca z wieloma przedsiębiorcami.
Gwarancja jakości
Indywidualne podejście
Bogata oferta
Przewiń do góry