6 powodów, dla których warto kupić obraz drukowany na płótnie

Obrazy drukowane na płótnie są często wybieraną formą wydruku, nie raz, zastępującą popularne plakaty, zawieszane na ścianach w różnego rodzaju ramach z przeszkleniem. Wysokiej jakości płótno canvas używane do produkcji obrazów oraz dedykowane urządzenia drukujące, tusze, powodują, że obrazy, zdjęcia drukowane na płótnie.

Zdjęcie drukowane na płótnie canvas #

Szukasz ciekawego, oryginalnego i spersonalizowanego prezentu na święta? A może wybierasz się w gości, bo otrzymałeś zaproszenie? Urodziny? Wesele? Spotkanie ze znajomymi po latach? Obrazy drukowane na płótnie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Możesz zamówić gotowy obraz, wybierając jedną z milionów grafik, także dostępnych w różnego rodzaju bazach obrazów, płatnych, jak również możesz wykorzystać do tego własne zdjęcia, np. z telefonu komórkowego.

Zdjęcie wydrukowane na płótnie to coś więcej niż tylko obrazek do powieszenia na ścianie. Wysokiej jakości płótno canvas w połączeniu z wysokiej jakości tuszem do druku tego rodzaju, zapewnia niesamowite doznania wizualne. Już sama tekstura płótna canvas, powoduje, że każdy wydrukowany obraz, może wyglądać jak ten, namalowany farbami olejnymi.

Drukowanie zdjęć, a przez to i powstawanie obrazów drukowanych na płótnie, to zupełnie inny rodzaj doznań i dekoracji wnętrza, niż klasyczne zdjęcia w ramce czy plakaty. Za sprawą płótna używanego do druku, drukowane zdjęcia nabierają głębi.

W tym wpisie wskażemy Ci 6 powodów, dla których obraz drukowany na płótnie może być świetnym prezentem, ale też 8 powodów, dla których naprawdę warto go kupić.

6 powodów, dla których warto kupić obraz drukowany na płótnie #

Efektowny materiał płótna #

Tekstura obrazu na płótnie i głębia specjalistycznych kolorów w zaawansowanej drukarce sprawiają, że szczegóły obrazu uwydatniają się, nadając obrazowi wyjątkowy trójwymiarowy wygląd. W odróżnieniu od klasycznych plakatów i zdjęć nawet mniej profesjonalnie wykonane zdjęcia wyglądają wspaniale. Wiele osób porównuje efekt, jaki daje drukowanie obrazów na płótnie, z efektem 3D.

Personalizacja kolorów i efektów #

Decydując się na plakat lub obraz, gotowy, kupiony w sklepie stacjonarnym lub online, otrzymujesz produkt stworzony wg. konkretnego projektu. Kiedy wysyłasz zdjęcie do wydrukowania na płótnie, możesz wcześniej poddać je dowolnej obróbce, zmieniając całkowicie projekt, kolory i aspekt obrazu.

W przypadku wydruku na płótnie masz możliwość zmiany obrazu przed wydrukowaniem projektu. W tym celu możesz skorzystać z jednego z wielu, także darmowych, programów do obróbki grafiki. Staraj unikać się edycji zdjęć w telefonie, gdyż wiele programów może zmniejszać ich jakość. Programy graficzne mogą również pomóc rozjaśnić kolory, dodać efekty specjalne i różne inne elementy projektowe i wizualne.

Lekka konstrukcja #

Chociaż na rynku istnieje dziś wiele rozwiązań, które umożliwiają wieszanie nawet ciężkich półek, bez wiercenia w ścianie, nie zawsze możemy pozwolić sobie nawet na takie rozwiązanie. Tradycyjne obrazy i zdjęcia w ramkach mogą ważyć sporo. Jeśli nie masz odpowiednich uchwytów do zawieszenia grafiki, możesz uszkodzić element, zawieszając go nieprawidłowo.

Obrazy drukowane na płótnie są lekkie i równie dobrze wyglądają w ramce, jak i bez niej. Waga zdjęcia na płótnie canvas pozwala na dowolne rozmieszczenie go w domu lub biurze za pomocą prostych elementów mocujących.

Brak odbicja światła #

Kiedy wieszasz zdjęcia lub plakaty w ramie ze szklanym frontem, prawidłowo zabezpieczasz wydruki przed zanieczyszczeniami. Jednak z pewnością zauważyłeś, że patrząc na nie pod różnymi kątami, może okazać się, że światło będzie załamywało się od błyszczącej powierzchni. Blask, odbicie, powoduje zniekształcenie w sposobie oglądania obrazu czy zdjęcie.

Decydując się na obraz wydrukowany na płótnie canvas, nie ma potrzeby umieszczania go za szkłem w celu ochrony. Satynowo-matowe wykończenie obrazu na płótnie nie odbija światła, nawet w jasnych pomieszczeniach z dużą ilością światła. Rozwiązaniem jest także umieszczenie płótna w pomieszczeniu z żółtym światłe. To spektrum pomaga uwydatnić kolory na płótnie, nadając im bogatą charakterystykę.

Wydruki na płótnie to wspaniały prezent #

Spersonalizowany obraz na płótnie to wspaniały prezent, który możesz podarować przy każdej okazji. Prezent dla Dzień Ojca i Matki, prezent na święta, prezent na urodziny czy wesele. W każdym przypadku możesz stworzyć obraz, jakiego nikt inny nie będzie miał. Począwszy od samodzielnego przygotowania grafiki w programie graficznym, po wydruk zdjęcia z telefonu, które będzie nawoiływało do miłych wspomnień lub podkreślało, jak ważną osobą dla nas jest ta, której darujemy obraz.

Podarowanie ukochanej osobie zdjęcia w ramce na płótnie to świetny sposób na uczczenie tej chwili i sprawienie, by trwała wiecznie. Istnieje wiele okazji, w których można upamiętnić pamięć za pomocą obrazu na płótnie. Śluby, dyplomy, urodziny i specjalne wydarzenia to doskonały wybór na wydruk na płótnie.

Trwałe i niedrogie wydruki #

Atramenty używane do wydruku obrazów na płótnie zapewniają, że obraz pozostanie z nami przez długie lata i nie wyblaknie nawet przez dziesięciolecia. Co więcej, dla zwiększenia ochrony, szczególnie w regionie gdzie jest wilgotno i ciepło, możesz zabezpieczyć obraz. Plakaty i zdjęcia blakną, ale płótno trwa całe życie. Skontaktuj się z drukarnią i zapytaj o możliwości trwałego wydruku na płótnie.

Wydruki na płótnie są znacznie tańsze w zakupie niż obrazy olejne do domu. Możesz odebrać kilka obrazów na płótnie w cenie jednego obrazu. Sprawdź ofertę wydruku obrazów na płótnie.

Intuicyjny konfigurator

obraz stworzysz sam

Dbamy o każdy szczegół

detale to wyznacznik jakości

Prosty montaż

Instrukcja w zestawie

Tworzymy produkty sprawdzające się idealnie w twoim wnętrzu oraz te, dzięki którym twoja firma będzie zauważalna i przyciągać wzrok tysięcy osób.

Dlaczego my?

Jesteśmy drukarnią z wieloletnim doświadczeniem i tysiącami realizacji. Uważamy że największym naszym sukcesem są powracający klienci i wieloletnia współpraca z wieloma przedsiębiorcami.
Gwarancja jakości
Indywidualne podejście
Bogata oferta
Przewiń do góry