Idealny pomysł na prezent: zdjęcie na płótnie!

Ponieważ wszyscy mamy dziś możliwość uchwycenia wszystkiego, co lubimy lub planujemy na zdjęciu, naturalne jest, aby na zawsze zapamiętać jedno lub drugie zdjęcie lub motyw, umieszczając je na wydruku na płótnie. 

Teraz może to być świetna okazja do zapamiętania wydarzeń nie tylko dla siebie, ale także dla mamy, taty czy dziadków. Możemy wybrać zdjęcie, a następnie wydrukować je na dużym tle. Chcielibyśmy pokrótce przedstawić możliwości zachowania Państwa zdjęcia w pamięci na zawsze. 

Jeśli wybierzesz tę opcję, ważne jest, aby upewnić się, że odpowiednia opcja jest również odporna na promieniowanie UV. Często zdjęcia są nawet wodoodporne, co czyni je jeszcze lepszymi.

Jakie są rodzaje wydruków na płótnie? #

Znalazłeś fajny motyw i teraz chcesz go wydrukować na wieczność? Masz różne możliwości, aby to zrealizować. Jeśli wolisz klasyczne zdjęcie na płótnie, to zdjęcie zostało wydrukowane na płótnie. 

W takim przypadku jednak mogą wystąpić zmiany w jakości obrazu ze względu na tło ekranu. Powinieneś wziąć to pod uwagę, jeśli chcesz uzyskać ostry obraz. Z drugiej strony ten obraz nabiera wspaniałego romantycznego posmaku. 

Do zdjęcia możesz również wybrać szkło akrylowe lub metal. Obydwa materiały są więcej niż trwałe, dzięki czemu można nawet odziedziczyć zdjęcie w doskonałej jakości. Na przykład, zamów tutaj swoje zdjęcia na Alu Dibond

Zdjęcia są ponadczasowe i oczywiście często są oprawiane. Składając zamówienie, możesz wybrać, co jest odpowiednie dla Ciebie i Twojego zdjęcia. Ważne jest, aby jakość była odpowiednia. Czy chcesz swoją klasyczną fotografię? Następnie po prostu wydrukuj to na płótnie.

Ile to kosztuje, jeśli chcesz go zamówić? #

Zdjęcia na płótnie można kupić w wielu sklepach, ale także w drogerii. Możesz go dostarczyć prosto do domu. Ceny są zupełnie inne i zaczynają się od 22,76 zł w zależności od formatu. 

Otrzymujesz więc świetne zdjęcie za niewielkie pieniądze, które możesz zaprezentować w ramce. W przypadku Twojego zdjęcia ważne jest tylko to, jak duże powinno być. Wielu dostawców ma również dla Ciebie szczególnie interesujące oferty. Możesz więc zdecydować się na większy format za niewielkie pieniądze. Nawiasem mówiąc, obrazy są zawsze drukowane lub produkowane w profesjonalnych drukarniach.

Na co musisz zwrócić uwagę na zdjęciu, jeśli chcesz je wydrukować na płótnie? #

Jeśli teraz chcesz zdecydować się na zdjęcie na płótnie, to zdecydowanie powinieneś wybrać swoje zdjęcie z rozwagą. Następnie możesz go edytować za pomocą programu graficznego i jeszcze lepiej umieścić go w centrum uwagi. 

Twoje zdjęcie musi mieć określoną rozdzielczość , aby można je było bardzo dobrze wydrukować. Jednak program, w którym przesyłasz swoje zdjęcie, zawsze może mieć wpływ na rozmiar obrazu. Możesz więc wybrać różne opcje, a tym samym jeszcze lepiej zaprezentować swoje zdjęcie. 

Jeśli jesteś zadowolony, możesz zakończyć proces i zamówić zdjęcie na płótnie. Zostanie dostarczony bezpośrednio do Twojego domu, więc możesz go powiesić lub obejrzeć bezpośrednio po dostarczeniu.

Wniosek #

Nasz wniosek jest jasny. Zdjęcie na płótnie to coś na wieczność. Możesz wybierać spośród różnych materiałów i określić rozmiar zdjęcia. Jeśli chcesz otrzymać zdjęcie lub napis za darmo, to szkło akrylowe jest idealne. To zdecydowanie świetny sposób, aby zaskoczyć kogoś, kogo kochasz, wspaniałą pamiątką.

Zamów zdjęcie wydrukowane na płótnie #

Jeśli wiesz już, które zdjęcia powinny zostać wyeksponowane, zamów idealny prezent ze zdjęć: obraz na płótnie. Skorzystaj z naszego prostego kreatora obrazów, wybierz rozmiar obrazu, kolor ramki, dodaj zdjęcie i zamów obraz.

Ciekawym dodatkiem mogą być także litery 3D, którymi ozdobisz ścianę. Litery możesz pomalować samodzielnie:

Intuicyjny konfigurator

obraz stworzysz sam

Dbamy o każdy szczegół

detale to wyznacznik jakości

Prosty montaż

Instrukcja w zestawie

Tworzymy produkty sprawdzające się idealnie w twoim wnętrzu oraz te, dzięki którym twoja firma będzie zauważalna i przyciągać wzrok tysięcy osób.

Dlaczego my?

Jesteśmy drukarnią z wieloletnim doświadczeniem i tysiącami realizacji. Uważamy że największym naszym sukcesem są powracający klienci i wieloletnia współpraca z wieloma przedsiębiorcami.
Gwarancja jakości
Indywidualne podejście
Bogata oferta
Przewiń do góry