Drukowanie banerów siatkowych – zalety

Banery wielkoformatowe są od dziesięcioleci ważnym elementem reklamy zewnętrznej. Od czasu pojawienia się wielkoformatowych cyfrowych maszyn drukarskich w latach 90-tych stały się one bardziej powszechne, ponieważ spadły ceny produkcji.

W przeciwieństwie do innych banerów splot lub tkanina z przeplotem banera siatkowego jest oddychająca; faktycznie umożliwi przepływ powietrza przez splot siatki. Dzięki temu drukowanie banerów siatkowych jest idealne do instalacji w dowolnym miejscu na zewnątrz, nawet jeśli jest dość wietrznie. A ponieważ siatka nie rozdziera się tak, jak robi to winyl, generalnie wytrzymuje znacznie dłużej.

Mimo że splot krzyżowy może sprawić, że siatka będzie nieco przezroczysta, nadal możliwe jest drukowanie w pełni kolorowych banerów siatkowych z grafiką, obrazami i tekstem. Ponadto banery siatkowe mogą być również wykończone obszyciem i oczkami, podobnie jak inne banery. Dzięki dzisiejszym możliwościom drukowania grafiki wielkoformatowej, możesz teraz znaleźć banery siatkowe powszechnie używane jako owijki na ogrodzenia podczas imprez sportowych i ogrodzeń na placach budowy.

Jakie są więc zalety banerów siatkowych? #

Jest wiatroszczelny #

Wietrzna pogoda może być problemem dla banerów zewnętrznych. Odczytanie wiadomości na banerze może być trudne, jeśli wieje na wietrze – a przy szczególnie silnym wietrze banery mogą się wydymać, a nawet rozerwać.

Jest to kluczowa zaleta materiału siatkowego; przepływ powietrza. Te maleńkie otwory umożliwiają przepływ powietrza przez baner, co znacznie zmniejsza opór wiatru, zapewniając widoczność Twojego przekazu i zachowując długowieczność Twojej inwestycji w baner.

Siatkowy materiał banerowy jest szczególnie przydatny do wyświetlania na ogrodzeniach, słupach i innych podobnych powierzchniach – w przeciwieństwie do litej ściany przepuszczają one wiatr ze wszystkich stron.

Jest lekki #

Małe otwory w siatkowym PCV zapewniają również poręczną przewagę wagową; co oznacza, że ​​można je bezpiecznie powiesić na ogrodzeniach z drutu i innych lekkich powierzchniach pionowych.

Mniejsza waga oznacza również mniej kłopotów z obsługą, zawieszaniem i przechowywaniem banera – wygrana-wygrana!

Przepuszcza trochę światła #

Ten to trochę miecz obosieczny. Banery siatkowe w naturalny sposób przepuszczają trochę światła przez otwory, co czasami może stanowić problem, jeśli projekt graficzny wykorzystuje jaśniejsze kolory – ale może również stworzyć atrakcyjny wygląd podświetlany w słoneczną pogodę.

Jeśli chcesz w pełni wykorzystać fasady i okna swojego sklepu lub lokalu biznesowego, te banery są właśnie tym, czego szukasz. Maleńkie otwory umożliwiają łatwe przechodzenie przez nie światła, w przeciwieństwie do banerów winylowych. Właściwość przepuszczalności światła nadaje tym banerom półprzezroczysty wygląd i doskonale sprawdza się w biurach i kompleksach handlowych.

Dziury są prawie niewidoczne #

Można by pomyśleć, że baner pokryty dziurami wyglądałby trochę sfatygowany – ale w rzeczywistości dziury są tak małe, że widać je tylko z około pół metra.

Ponieważ banery są zaprojektowane tak, aby były widoczne z daleka, jest mało prawdopodobne, że Twoi klienci kiedykolwiek zobaczą dziury; zwłaszcza jeśli baner wisi na nieprzejrzystej powierzchni ściany.

Elastyczność i wytrzymałość #

Wytrzymałość i elastyczność to podstawowe właściwości każdego materiału do użytku na zewnątrz. Banery te mogą z łatwością wytrzymać silny wiatr i inne trudne warunki pogodowe, dzięki czemu są trwalsze niż inne materiały.

Najwyższa jakość druku #

Dzięki postępowi technologicznemu w drukowaniu banerów siatkowych można drukować odważne i żywe obrazy w przystępnych cenach. Wysoka jakość nadruku zastosowanego na siatce pozostawi niezapomniane wrażenie Twojej marki na opinii publicznej.

Wszechstronność #

Banery te można łatwo zdjąć i ponownie powiesić. Są one w większości drukowane w panelach, co ułatwia dopasowanie do miejsca i przestrzeni. Można je nawet ponownie wykorzystać w tym samym miejscu lub w nowej lokalizacji, a następnie przechowywać do późniejszego wykorzystania. Banery wykonane z innych materiałów nie zapewniają tego samego stopnia swobody.

Banery z siatki są powszechnie stosowane przez firmy budowlane, ale mogą być skutecznie wykorzystywane również przez inne firmy. Ogrodzenia wokół budynków, miast i innych lokalizacji zewnętrznych zapewniają idealne miejsce do rozpowszechniania świadomości marki o Twojej firmie.

Intuicyjny konfigurator

obraz stworzysz sam

Dbamy o każdy szczegół

detale to wyznacznik jakości

Prosty montaż

Instrukcja w zestawie

Tworzymy produkty sprawdzające się idealnie w twoim wnętrzu oraz te, dzięki którym twoja firma będzie zauważalna i przyciągać wzrok tysięcy osób.

Dlaczego my?

Jesteśmy drukarnią z wieloletnim doświadczeniem i tysiącami realizacji. Uważamy że największym naszym sukcesem są powracający klienci i wieloletnia współpraca z wieloma przedsiębiorcami.
Gwarancja jakości
Indywidualne podejście
Bogata oferta
Przewiń do góry