Reklama roll-up

Obecnie są jedną z najpopularniejszych form reklamy w druku wielkoformatowym wśród przedsiębiorców dzięki swoim unikalnym cechom i zaletom. W tym artykule wyjaśniamy, czym jest roll-up. Dowiesz się, jakie są wszystkie korzyści, jakie może przynieść Twojej firmie, wskażemy najlepsze okazje do ich wykorzystania, różne rodzaje, które istnieją. 

Reklama roll-up informacje podstawowe #

Rollupy to mobilne reklamy składane, określane też jako roll-up reklamowy. Składają się z płótna, na którym nadrukowana jest treść. Płótno zwijane jest za pomocą specjalnego mechanizmu umieszczonego w dolnej części reklamy.  Są obiektami samowystarczalnymi, co oznacza, że ​​dzięki swojej konstrukcji pozostają w pozycji pionowej i stabilnej bez konieczności stosowania jakichkolwiek innych akcesoriów.

Są bardzo uniwersalnym i funkcjonalnym narzędziem reklamowym na wszelkiego rodzaju imprezach czy targach ze względu na ich łatwy transport i montaż. Mają ogromną siłę przyciągania konsumentów, a dodatkowo rollupy są obecnie jednymi z najtańszych form reklamy, jaką możesz stosować wewnątrz i na zewnątrz swojej firmy.

Główne cechy reklamy roll-up #

Chociaż dostępnych jest wiele różnych rozmiarów, należy zachować ostrożność przy wyborze odpowiedniego projektu. Najpopularniejsze rozmiar Roll-up, jednocześnie jeden z dostępnych w XXLDRUK.pl, to 205x85cm. Jeśli potrzebujesz formatu, który zawiera dużo informacji, małe rozmiary nie są najwygodniejsze. W ten sam sposób zaprojektowanie gigantycznego roll-upu, pozbawionego obrazów i informacji, nie będzie najlepszym sposobem na przyciągnięcie uwagi klienta. Projektując obraz na roll-up, zwroć uwagę, czemu dokładnie ta forma reklamy ma służyć.

Jeśli rolka użyta to do reklamy roll-up jest zużyta, przebarwiona i słabo zadrukowana, odbiorcy nie bęą oczekiwać wysokiej jakości usługi lub produktu, który próbujesz im zareklamować. Dlatego w XXLDRUK.pl dbamy o jakość wszystkich naszych formatów, oferując najlepszy materiał, wykończenie i druk .

Najbardziej pożądaną cechą banera roll-up jest łatwość transportu. Gdy płótno jest zwinięte wewnątrz podstawy, przestrzeń jaką zajmuje rolka jest minimalna.  Jego niewielka waga również znacznie ułatwia przenoszenie. Kompaktowość powoduje, że przechowywanie reklamy jest bardzo proste i zawsze jest gotowa do ponownego użycia. Jeśli potrzebujesz, możesz ją wozić, np. w samochodzie i rozkładać podczas prezentacji produktów i usług.

Nie wymagają skomplikowanej instalacji ani montażu. Jedyne, o czym musisz pomyśleć, to gdzie go umieścić, rozłożyć i będzie zmontowany. Konstrukcja aluminiowa pełni rolę podpory.

Zastosowanie reklamy roll-up #

Głównym celem reklamy przenośnej roll-up jest przyciągnięcie uwagi i zwrócenie jej na nowy produkt, sklep, promocję lub ważne informacje. Wszystko zależy od tego, co chcesz przekazać. Dodatkowo rollupy mogą służyć również jako element dekoracyjny, ponieważ są w pełni konfigurowalne i mogą zawierać dowolne treści. Wielu klientów używa ich tak samo na targach, w holach firmy, podczas prowadzenia szkoleń lub spotkań biznesowych, także jako reklamę zewnętrzną, ustawioną przed wejściem do firmy.

Jest wiele miejsc, w których warto używać tego formatu . Chociaż zależy to głównie od klienta, najczęstszymi witrynami, które z nich korzystają, są:

  • Centra handlowe : Wynajem powierzchni pod montaż roll upu w centrum handlowym ma wysoką cenę. Ale będzie to mieć na uwadze dużą liczbę ludzi, którzy chcą konsumować i kupować.
  • Wydarzenia towarzyskie : w tym targi, prywatne przyjęcia, uroczystości lub wydarzenia społeczne.
  • W promowanym sklepie : Może znajdować się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz zakładu, a tym samym promować go, oferty lub nowe produkty.
  • Kongresy : Mogą służyć jako plakaty powitalne, informować o wydarzeniu lub robić zdjęcia gościom w celu promocji Twojej marki.

Intuicyjny konfigurator

obraz stworzysz sam

Dbamy o każdy szczegół

detale to wyznacznik jakości

Prosty montaż

Instrukcja w zestawie

Tworzymy produkty sprawdzające się idealnie w twoim wnętrzu oraz te, dzięki którym twoja firma będzie zauważalna i przyciągać wzrok tysięcy osób.

Dlaczego my?

Jesteśmy drukarnią z wieloletnim doświadczeniem i tysiącami realizacji. Uważamy że największym naszym sukcesem są powracający klienci i wieloletnia współpraca z wieloma przedsiębiorcami.
Gwarancja jakości
Indywidualne podejście
Bogata oferta
Przewiń do góry