Reklama wielkoformatowa – siatka mesh

Banery reklamowe pojawiające się w centrum miasta na budynkach, bilboardach, płotach i rusztowaniach nikogo już nie dziwią. Reklama towarzyszy nam od dziesiątek lat i z każdym kolejnym rokiem przybiera coraz to nowszą formę. W produkcji i rozmieszczeniu reklam ważne jest także to, w jakiej technologii jest ona stworzona. W przypadku reklam wielkoformatowych ogromną rolę odgrywa siatka mesh. 

Co to jest siatka mesh?  #

Siatka mesh to rodzaj materiału PCV o zmiennej gramaturze, która zbudowana jest w strukturze drobnej siatki przepuszczającej zarówno powietrze jak i światło. Bardzo lekka, a jednocześnie bardzo wytrzymała, łatwo zgrzewalna, pozwala na tworzenie niewielkich jak i niestandardowych, liczących nawet kilkadziesiąt metrów, banerów reklamowych, tzw. Reklam wielkoformatowych.  

Dzięki swojej strukturze idealnie nadaje się do umieszczenia reklamy wszędzie tam, gdzie kluczowym czynnikiem będzie przepływ powietrza czy obciążenie konstrukcji, na której reklama zostanie umieszczona. Rusztowania przy budynkach, rusztowania reklamowe w terenie otwartym, wysokie budynki –baner siatkowy zapewnia przepływ powietrza, pozwalając odciążyć konstrukcję nośną i nie narażać jej na dodatkowe ryzyko, np. przewrócenia. 

To nie koniec zalet siatki mesh, przygotowana w ej technologii reklama wielkoformatowa, idealnie sprawdza się również na elewacjach budynków mieszkalnych. Przepuszczając powietrze i światło, nie jest uciążliwa dla osób przebywających w budynku, a może stanowić latem, np. dodatkową warstwę osłony przeciwsłonecznej, wpływając, chociażby na koszty używania klimatyzacji, a co za tym idzie komfort pracy.  

Siatka mesh jest materiałem lekkim i wytrzymałym, daje praktycznie nieograniczone możliwości w uzyskaniu dużych rozmiarów reklamy banerowej, a dzięki dobrze odpowiednich farb do nadruku, zapewnia wysoką trwałość na promieniowanie słoneczne, a co za tym idzie trwałość całej reklamy, nawet na przestrzeni kilku lat.  

Najlepsze pomysły na reklamę na siatce mesh  #

To, co sprawia, że reklama na siatce mesh jest tak trwała na promieniowanie słoneczne, odporna na zmienne warunki atmosferyczne, oraz przepuszcza światło i powietrze, stanowi jednocześnie podstawę, do pomysłu, gdzie taką reklamę można umieścić i gdzie będzie prezentowała się naprawdę dobrze, zwracając uwagę odbiorców, przede wszystkim swoim rozmiarem oraz nietypowym umiejscowieniem.  

Siatki mesh są często używane na placach budowy, gdzie poza możliwością umieszczenia reklamy, mogą stanowić świetną barierę przed słońcem i wiatrem, oraz zabezpieczyć budynek i trwające prace remontowe, np. ograniczając ilość spadających śmieci. Stosowane na rusztowaniach ustawionych przy budynkach, znakomicie maskują trwające prace remontowe i budowlane, jednocześnie wprowadzając reklamę w przestrzeń miejską, na obiekcie, który zdecydowanie by tę przestrzeń szpecił.  

Reklama wielkoformatowa oparta na siatce mesh znajduje również zastosowanie w otwartej przestrzeni, gdzie często zamiast typowych bilboardów na słupie, ustawiane są konstrukcje zbliżone do typowych rusztowań. Siatka mesh pozwala wyeliminować problem przepływu powietrza, odciążając taką konstrukcję nośną, narażoną na sile działanie wiatru. Jej wysoka odporność na warunki atmosferyczne, w tym działanie promieniowania UV, zapewnia długotrwałą możliwość prezentowania reklamy, nim zastąpisz ją kolejną.  

Biurowce i wysokie budynki mieszkalne są częścią przestrzeni miejskiej, ale z różnych powodów, np. przy okazji organizowania imprezy masowej, otwarcia nowej firmy lub promocji wybranego produktu, mogą stać się znakomitym nośnikiem reklamy. Baner siatkowy pozwala tworzyć reklamy o niespotykanym formacie. Technologia jej wykonania pozwala na zakrycie budynku, przy jednoczesnym stałym dopływie światła i powietrza do środka.  

Intuicyjny konfigurator

obraz stworzysz sam

Dbamy o każdy szczegół

detale to wyznacznik jakości

Prosty montaż

Instrukcja w zestawie

Tworzymy produkty sprawdzające się idealnie w twoim wnętrzu oraz te, dzięki którym twoja firma będzie zauważalna i przyciągać wzrok tysięcy osób.

Dlaczego my?

Jesteśmy drukarnią z wieloletnim doświadczeniem i tysiącami realizacji. Uważamy że największym naszym sukcesem są powracający klienci i wieloletnia współpraca z wieloma przedsiębiorcami.
Gwarancja jakości
Indywidualne podejście
Bogata oferta
Przewiń do góry