Jednokierunkowa folia okienna zapewniająca prywatność

Cztery fakty dotyczące jednokierunkowej folii okiennej zapewniającej prywatność; Co robi i jak działa.

Chcę powstrzymać ludzi przed zaglądaniem do środka, ale chcę widzieć na zewnątrz. Czy to możliwe? Jednostronna folia okienna chroniąca prywatność, typu lustro weneckie, jest niezwykle popularnym produktem i chcielibyśmy skorzystać z tej okazji, aby wyjaśnić dokładnie, co można, a czego nie można osiągnąć.

Jak będzie wyglądać jednokierunkowa folia okienna chroniąca prywatność na moim oknie? #

Czy można osiągnąć prywatność bez zmiany wyglądu szkła. #

Nie jest. Aby zapewnić jednokierunkową prywatność, najskuteczniejszym i najbardziej popularnym sposobem działania jest zastosowanie folii odblaskowej. Po nałożeniu folia nada zewnętrznej stronie szkła lustrzany efekt w ciągu dnia, zapobiegając widzeniu przez szkło, jednocześnie zachowując widok od wewnątrz na zewnątrz.

Czy folia okienna chroniąca prywatność w jedną stronę sprawi, że będzie ciemno w środku? #

W większości przypadków nałożenie folii okiennej będzie miało wpływ na przepuszczalność światła; ważne jest, aby to wyjaśnić. Jednak równie ważne jest zrozumienie, że folie okienne zostały wyprodukowane specjalnie po to, aby zminimalizować utratę światła. Krótko mówiąc, o ile nie jest to specjalistyczna folia zaciemniająca, raczej nie zauważysz znacznego spadku natężenia światła, nawet przy użyciu folii lustrzanych.

Czy film prywatności będzie działał w nocy? #

Odblaskowa folia okienna to jedna z gamy lustrzanych folii okiennych, która zapewnia prywatność w ciągu dnia. Dzieje się tak, ponieważ film działa na balans światła; to strona folii jest wystawiona na jaśniejsze światło, które wygląda jak odbijające lustro. W ciągu dnia będzie to zewnętrzna strona folii, która wygląda jak srebrne okno lub srebrna lustrzana powierzchnia.

Kiedy światło w środku jest jaśniejsze niż na zewnątrz, zazwyczaj gdy słońce zachodzi, a w środku włącza się sztuczne światło, efekt jest odwrotny. W większości przypadków nie stanowi to problemu, ponieważ gdy zapada noc, większość nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych albo zaciąga rolety, albo zasłony. Obecnie nie ma produktu do przyciemniania okien, który zapewniałby dwukierunkową przezroczystą prywatność, w przypadku dwukierunkowej prywatności w oknie konieczne byłoby użycie matowych folii okiennych lub białej matowej folii zamiast odblaskowych srebrnych folii okiennych.

Czy folia prywatności znajduje się na wewnętrznej czy zewnętrznej stronie szyby? #

XXLdruk.pl zaleca, aby zawsze, gdy jest to możliwe, na wewnętrzną powierzchnię szkła nakładać folię okienną. Folia okienna jest montowana przy użyciu wody z mydłem, aby umożliwić ruch do dokładnego położenia, a następnie woda jest wyciskana, aby umożliwić przyleganie folii do szkła. Główną zaletą jest to, że aplikacja wewnętrzna pozwala na dłuższy okres przydatności do spożycia. Chociaż dostępne są folie do zastosowań zewnętrznych, ich ekspozycja na zmienne warunki pogodowe oznacza, że ​​osiągają najwyższą wydajność przez krótszy okres czasu.

Podsumowując, jakie są moje opcje prywatności? #

  • Folie jednokierunkowe zapewniające prywatność/odblaskowe — idealne do zapewnienia prywatności w ciągu dnia lub w miejscach, w których oświetleniem można sterować ręcznie.
  • Folia matowa – matowa folia zapewnia wygląd matowego szkła trawionego kwasem lub piaskowanego , współczesnego i stylowego wykończenia, które blokuje widok bez poświęcania naturalnego światła.
  • Zaciemniający/Solidny winyl — dostępny w wielu jednolitych kolorach, jest to bardziej wytrzymałe rozwiązanie, które blokuje widok z obu stron szkła, a także większość światła.
  • Grafika drukowana – korzystając z technologii druku wielkoformatowego, możesz drukować przyciągającą wzrok grafikę w pełnym kolorze, aby zapewnić spersonalizowane rozwiązanie zapewniające prywatność.
  • Grafika jednokierunkowa – możesz dodać efektowną grafikę jednokierunkową, odpowiednią do zastosowania w różnych lokalizacjach i sytuacjach.

Intuicyjny konfigurator

obraz stworzysz sam

Dbamy o każdy szczegół

detale to wyznacznik jakości

Prosty montaż

Instrukcja w zestawie

Tworzymy produkty sprawdzające się idealnie w twoim wnętrzu oraz te, dzięki którym twoja firma będzie zauważalna i przyciągać wzrok tysięcy osób.

Dlaczego my?

Jesteśmy drukarnią z wieloletnim doświadczeniem i tysiącami realizacji. Uważamy że największym naszym sukcesem są powracający klienci i wieloletnia współpraca z wieloma przedsiębiorcami.
Gwarancja jakości
Indywidualne podejście
Bogata oferta
Przewiń do góry