Najważniejsze zalety reklamy Roll-up

Banery zwijane zwane także reklamą roll-up to świetny sposób na reklamę biznesową. Niewielki koszt produkcji i zakupu, przy dużej efektywności i możliwości ich zastosowania, pozwala uzyskiwać natychmiastowy wpływ na sprzedaż i promocję firmy. Reklamy roll-up to przede wszystkim wygoda transportu, trwałość i możliwość ich umieszczenia w dowolnym miejscu. 

Co to jest reklama Roll-up?  #

Rozwój technologii, a także wciąż pojawiające się nowe metody na promocję, reklamę firmy czy sprzedaż produktów, zmuszają rynek do tworzenia wygodnych rozwiązań, za pomocą których będziesz mógł zwiększyć zainteresowanie klientów swoją ofertą. W reklamie, duże znaczenie jakość produktu reklamowego oraz możliwości jego zastosowania. Reklama roll-up otwiera wiele możliwości pokazania się przyszłym klientom na ulicy, w firmie, w pawilonie handlowym czy po prostu na spotkaniu biznesowym lub evencie. 

Reklama roll-up to reklama składana, zbudowana z kasety, w której przechowywany jest baner reklamowy oraz stojaka, za pomocą którego możesz reklamę rozwinąć, jak również pokazać ją. 

Zalety reklamy Roll-up  #

Reklama roll-up to prosta konstrukcja składająca się z kasety przechowującej zwinięty baner reklamowy oraz stojaka, na którym reklama może zostać rozwinięta i zaprezentowana w dowolnym miejscu. To konstrukcja reklamy zwijanej tworzy liczne jej zalety i otwiera szerokie możliwości użycia w dowolnym miejscu i czasie. 

Ważnym elementem stanowiącym zaletę roll-up jest często kompaktowy wymiar, który w pewien sposób wymusza również stworzenie odpowiedniego, przejrzystego, czytelnego projektu tego, co docelowo na zostać zaprezentowane. Niezależnie czy będzie to reklama produktu, informacja o firmie, tekst informacyjny czy cokolwiek innego. Wymiary i możliwość jej ustawienia w dowolnym miejscu, wymagają przemyślanego projektu, a obecność reklamy roll-up będzie skutecznie wpływała na zwiększenie sprzedaży i promocji firmy. 

Reklamy zwijane są bardzo wytrzymałe, odporne na warunki atmosferyczne, wykonane z aluminium i tworzyw sztucznych. Nie tylko odporne na działanie promieniowania, ale również przygotowane do wielokrotnego składania i rozkładania. 

Kompaktowe wymiary, zwarta konstrukcja oraz możliwość składania i rozkładania roll-up pomagają w ich transporcie i przechowywaniu. Możesz pozostawić reklamę rozłożoną, aby pracowała na wizerunek Twojej firmy i oferty, lub po prostu złożyć ją 

Intuicyjny konfigurator

obraz stworzysz sam

Dbamy o każdy szczegół

detale to wyznacznik jakości

Prosty montaż

Instrukcja w zestawie

Tworzymy produkty sprawdzające się idealnie w twoim wnętrzu oraz te, dzięki którym twoja firma będzie zauważalna i przyciągać wzrok tysięcy osób.

Dlaczego my?

Jesteśmy drukarnią z wieloletnim doświadczeniem i tysiącami realizacji. Uważamy że największym naszym sukcesem są powracający klienci i wieloletnia współpraca z wieloma przedsiębiorcami.
Gwarancja jakości
Indywidualne podejście
Bogata oferta
Przewiń do góry