Fotoobrazy – nowoczesny i tani sposób na dekorację wnętrz

Footobrazy to wszelkiego rodzaju produkty, w których zdjęcie lub grafika zostały wydrukowane na materiale, umożliwiającym ich prezentację w formie bezpośredniej lub zbliżonej do typowego obrazu. Najczęściej stosuje się wydruk na papierze lub płótnie, ale również drewnie i innych nośnikach, jakie mogą stać się ozdobą w domu lub mieszkaniu. Dzięki fotoobrazom tj obrazom drukowanym, np. na płótnie, nasze zdjęcia mogą otrzymać drugie życie, a zarazem stać się nowym wyrazem artystycznym.

Zdjęcia i obrazy drukowane na płótnie, papierze i drewnie #

Obrazy i zdjęcia drukowane na płótnie, to tylko wydruk, a nie prawdziwa sztuka, ale sztuką jest również fotografia i edycja obrazu cyfrowego. Jeśli odwiedzasz sklepy z meblami i dekoracjami, pewnie nie raz zastanawiałeś się, czy chcesz kupić jakiś obraz do swojego domu lub mieszkania. Pewnie nie tylko zastanawiałeś się, jak wyglądałby na Twojej ścianie, ale również, dlaczego jego cena jest tak wysoka. Powodów, dla których cena rośnie, może być wiele, ale pomijając aspekt rozmiaru, marki, warto mieć na uwadze również to, że aby ten obraz powstał, ktoś wcześniej tę grafikę musiał zaprojektować lub wykonał zdjęcie.

Wciąż jednak fotoobrazy czy też obrazy lub zdjęcia drukowane na płótnie, cieszą się zainteresowaniem i są znakomitym, a zarazem nowoczesnym i tanim sposobem na aranżację wnętrz. Tanim i nowoczesnym, dlatego, że obrazy drukowane na płótnie canvas, do złudzenia mogą i przypominają obrazy malowane farbami. Płótno canvas niczym nie odbiega od płótna, jakie stosuje się do malowania obrazów. Posiada teksturę, wynikającą z jej naturalnych składników i podobnie jak typowy obraz, jest naciągnięte na ramę i gotowe do oprawienia.

Jednak obrazy drukowane na płótnie, także zdjęcia, mają coś więcej. Zastosowanie wysokiej jakości płótna canvas, jak również wysokiej jakości pigmentów do wydruku, powodują, że obrazy i zdjęcia drukowane w tej technologii, mają wyjątkową głębię, a oglądane pod różnymi kątami, nie tylko nie odbijają i nie tworzą refleksów, ale również posiadają swego rodzaju głębię 3D, co czyni je naprawdę interesującymi.

Efektywne i niedrogie ozdoby – zdjęcie na płótnie #

Powyżej przybliżyliśmy Ci nieco produkt, jakim są fotoobrazy, obrazy drukowane na płótnie i zdjęcia drukowane na płótnie. Zastanówmy się, w jaki sposób możesz nimi udekorować wnętrze. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na fakt, że wciąż mówimy o druku cyfrowym, co oznacza, że chociażby korzystając z oferty naszej firmy, możesz wydrukować na płótnie, a następnie oprawić w ramę, dowolny obraz lub zdjęcie.

Takie rozwiązanie daje CI nieograniczone możliwości w decydowaniu, jaki obraz, grafika, zdjęcie, pojawią się w Twoim domu i mieszkaniu. Wybieranie gotowych prac w sklepie, praktycznie całkowicie staje się niepotrzebne, gdyż wybór będzie zawsze mocno ograniczony. W tym samym czasie możesz po prostu przejrzeć swój telefon, aparat lub kartę pamięci ze zdjęciami z wakacji, a także bazy zdjęć i obrazów dostępnych w sieci Internet, i po prostu wybrać taki obraz, jakiego potrzebujesz.

Drukowanie obrazów na płótnie nie jest niczym ograniczone. Możesz nie tylko wybierać dowolny obraz, ustalić jego wymiary, ale również edytować kolory, itp.. To umożliwia dopasowanie obrazów, wystroju, do każdego pomieszczenia osobno. Takie obrazy nadają się idealnie zarówno do kuchni, łazienki, salonu czy pokoju dziecięcego i sypialni. Zdjęcia ze ślubu lub zdjęcia rodzinne, ocieplą i nadadzą indywidualnego charakteru sypialni. Do pokoju dziecięcego, możesz wydrukować zdjęcia z wakacji lub postacie z kreskówek, co będzie robiło ogromne wrażenie.

Fotooboraz – tego nie kupisz w sklepie #

Nasi klienci, korzystając z oferty, nie ograniczają się w niczym, jeśli chodzi o wybór obrazów i zdjęć, które chcą wydrukować na płótnie. Taki obraz to znakomity sposób na prezent i wyrażenie samego siebie, a także dopasowanie go do odbiorcy, osoby obdarowywanej. Drugiego takiego obrazu nie znajdziesz u nikogo, jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszego kreatora obrazu i zamówić obraz na płótnie wraz z ramką. Po prostu wybierz zdjęcie z telefonu lub dysku komputera, albo wybierz się w weekend nad jezioro, aby przygotować samodzielną sesję, a następnie zamówić ją wg. swoich potrzeb.

Intuicyjny konfigurator

obraz stworzysz sam

Dbamy o każdy szczegół

detale to wyznacznik jakości

Prosty montaż

Instrukcja w zestawie

Tworzymy produkty sprawdzające się idealnie w twoim wnętrzu oraz te, dzięki którym twoja firma będzie zauważalna i przyciągać wzrok tysięcy osób.

Dlaczego my?

Jesteśmy drukarnią z wieloletnim doświadczeniem i tysiącami realizacji. Uważamy że największym naszym sukcesem są powracający klienci i wieloletnia współpraca z wieloma przedsiębiorcami.
Gwarancja jakości
Indywidualne podejście
Bogata oferta
Przewiń do góry