Druk na płótnie w XXLDRUK

Można śmiało powiedzieć, że około 99% populacji posiada smartfona – prawda?

A ilu z nas ma ten smartfon pełen zdjęć? Zapewne większość z nas. W rzeczywistości statystyki pokazują, że średnio jedna osoba może mieć na swoim telefonie ponad 630 zdjęć. 

Te fotografie są w zasadzie wspomnieniami niektórych cennych chwil naszego życia, które pielęgnowaliśmy z naszymi bliskimi. Wiele z nich może przypominać nam o rodzinnych spotkaniach, a kilka innych może odzwierciedlać malownicze widoki turystycznych miejscowości, które zwiedzaliśmy podczas wakacji. 

Jak więc chcesz zachować te zdjęcia; upewniając się, że za każdym razem pozostają przed twoimi oczami; przypominając Ci o dobrych czasach i szczęśliwych ludziach w Twoim życiu? W końcu nie znajdujemy czasu na codzienne przewijanie naszej galerii telefonu komórkowego lub folderu na laptopie. 

Jak ci się podoba pomysł wypełnienia domu pięknymi dziełami sztuki? Prawdopodobnie wspaniałe zdjęcia z rodziną i przyjaciółmi. Cóż, mamy twoją odpowiedź. Druk na płótnie .

Niesamowite zalety wydrukowanych zdjęć na płótnie w porównaniu z tradycyjnymi zdjęciami: #

Profesjonalny wygląd: #

Jednym z największych powodów, dla których warto wybrać drukowanie na płótnie zamiast tradycyjnych opcji drukowania, jest to, że dają one wrażenie profesjonalnej grafiki. Zaawansowane technologie druku zapewniają, że Twoje obrazy będą wyglądać idealnie bez żadnych wad. Niezależnie od tego, czy chcesz wyeksponować te zdjęcia w swoim salonie, czy w biurze, będą one wyglądać idealnie. 

Wydruki na płótnie można łatwo naprawić za pomocą stylistycznych akcentów dostępnych w najnowszych narzędziach programowych. Możesz poprawić ich atrakcyjność w oparciu o swoje preferencje i natychmiast uzyskać ostateczny wydruk na płótnie. Jeśli masz obraz, który wymaga kilku poprawek, powinieneś porozmawiać z naszym zespołem projektantów pod adresem customer.service@kaizenprint.co.uk , którzy będą w stanie Ci pomóc.

Zwiększona trwałość: #

Prawdopodobnie najlepsza cecha obrazów drukowanych na płótnie. Materiały używane do drukowania na płótnie są bardziej studium w porównaniu do materiałów tradycyjnie stosowanych do błyszczących papierów. Płótno i atramenty zapewniają, że wszystkie Twoje dzieła sztuki przetrwają lata. 

Większe obrazy  #

Jeśli mówimy o odbitkach fotograficznych, mogą one dobrze przekładać się do określonego zakresu w określonej skali. Jeśli spróbujesz powiększyć je poza A4, piksele mogą zacząć się zniekształcać i możesz stracić ogólną jakość. Z drugiej strony płótna dostępne są w różnych rozmiarach; możesz wybrać wersję 6×6, 48×60 lub nawet większą. Oznacza to, że możesz z łatwością tworzyć wydruki na płótnie w dowolnym rozmiarze i kreatywnie wyświetlać je na ścianach. Możliwe jest również podzielenie jednego obrazu na trzy części i wyświetlenie ich jako kontynuacji na ścianach. Mogą pomóc w stworzeniu większej sceny z oszałamiającym efektem. 

Zaawansowane drukarki płócienne pozwalają nam drukować obrazy w dowolnym kształcie i dowolnej specyfikacji. Możesz nawet dostosować efekty, aby poprawić ogólną atrakcyjność obrazów. Duże obrazy na płótnie łatwiej powiesić na ścianach i zapewniają większą elastyczność w dekorowaniu ekspozycji. Możesz stworzyć mini galerię ze zdjęciami swojego dziecka lub wywołać duże wrażenie ulubionego momentu ślubu. 

Lekka waga: #

Ramki używane do tradycyjnych zdjęć mogą stać się cięższe; szczególnie w zależności od wybranego materiału i rozmiaru. Jednak odbitki na płótnie ważą znacznie mniej niż tradycyjnie oprawione zdjęcia. Zdjęcia te można bez problemu przestawiać, wieszać lub przechowywać. Możesz zaplanować tworzenie portretów, martwej natury, zdjęć rodzinnych, zdjęć krajobrazowych, aby podkreślić swoją kreatywność. 

Intuicyjny konfigurator

obraz stworzysz sam

Dbamy o każdy szczegół

detale to wyznacznik jakości

Prosty montaż

Instrukcja w zestawie

Tworzymy produkty sprawdzające się idealnie w twoim wnętrzu oraz te, dzięki którym twoja firma będzie zauważalna i przyciągać wzrok tysięcy osób.

Dlaczego my?

Jesteśmy drukarnią z wieloletnim doświadczeniem i tysiącami realizacji. Uważamy że największym naszym sukcesem są powracający klienci i wieloletnia współpraca z wieloma przedsiębiorcami.
Gwarancja jakości
Indywidualne podejście
Bogata oferta
Przewiń do góry