Najważniejsze korzyści z tablic reklamowych

Tablice reklamowe stoją nieruchomo na brzegach dróg i przyciągają uwagę większości przechodzących tam osób. Tablice reklamowe to jedna z najlepszych strategii marketingowych, która może zwrócić uwagę na Twoją markę lub pomysł na biznes. Pozostaną one w trendzie ze względu na dobre wyniki skuteczności.  W dalszej części przyjrzymy się korzyściom, jakie osiągnięto dzięki tym tablicom marketingowym.

Korzyści z tablic reklamowych

W porównaniu z innymi najnowszymi podejściami marketingowymi tablice reklamowe nie są żadnym odkryciem i pojawiają się w przestrzeni miejskiej i poza nią każdego dnia. Tablice reklamowe nadal służą masom w ten sam sposób. Sekret trwałości billboardów tkwi w ich produktywnych wynikach. Omówmy je jeden po drugim:

1. Widoczne dla maksymalnej liczby osób

Bez wątpienia widoczność dla maksymalnej liczby osób to jedna z najbardziej godnych uwagi cech tablic reklamowych. Dzięki temu możesz maksymalnie wypromować swoją markę, a wszystkie osoby, które będą przejeżdżać drogą lub przechodzić w pobliżu, zobaczą Twoje ogłoszenie wydrukowane na billboardzie.

Jak wynika z ankiety, prawie 37% klientów zapowiedziało, że obejrzy reklamę zewnętrzną, gdy są dla niej widoczni. W rzeczywistości, tablice reklamowe są celowo umieszczane wzdłuż ruchliwych autostrad i skrzyżowań, co oznacza, że ​​wiele osób będzie stale rzucać okiem na Twoją dużą i przyciągającą wzrok reklamę.

2. Celuj w potencjalnych odbiorców:

Zamiast inwestować dodatkowy czas i budżet na wskazanie potencjalnych odbiorców, tablice reklamowe wykonują to zadanie w doskonały sposób. Drukowane tablice ogrodzeń przyciągną do Ciebie potencjalnych klientów. Jest to niezwykle korzystne dla dalekosiężnych usług, które przyciągają zróżnicowaną grupę demograficzną i mogą również pomóc w odkryciu odbiorców, o których nie wyobrażasz sobie, że będą zainteresowani Twoją usługą.

3. Rozwijaj świadomość marki wśród ludzi

Kiedy ludzie trafiają na tablicę, na której zaoferowałeś ten sam produkt lub usługę, której potrzebują, przynosi to realną korzyść i przypomina ludziom o Twoim produkcie lub usłudze. Widząc to, będzie im bardzo trudno zapomnieć nazwę Twojej marki i chętnie będą domagać się Twojego produktu lub usługi.

Jak wynika z badań, oczekuje się, że 26% klientów odwiedziło markową stronę internetową w reakcji na reklamę zewnętrzną. W ten sposób tablice drukarskie zamieniają pasywnych klientów w aktywnych klientów.

4. Kosztują znacznie mniej niż inne strategie

Chociaż rozwinęło się tak wiele innych technologii marketingowych, nie można zaprzeczyć znaczeniu tablic reklamowych. Reklamy bilboardowe mogą kosztować znacznie mniej niż inne strategie marketingowe, np. reklama w radiu czy telewizji.

5. Reprezentacyjne tablice zamieniają ludzi w klientów:

Ludzi przyciąga wszystko, co się prezentuje i wygląda dobrze. Jak więc myśleć, że ludzie nie zwrócą uwagi na Twoją reklamę, jeśli przedstawisz najbardziej powiązane produkty lub usługi w najlepszy możliwy sposób? Dlatego niezbędne jest dodanie informacji o Twoich usługach do Twojej reklamy w sposób jak najbardziej reprezentacyjny. Po obejrzeniu kuszących kolorów i wzorów ludzie mogą wybrać Twoje usługi.

6. Umożliwiają dodanie szczegółowego opisu usług:

W większości przypadków zdarza się, że ludzie są zdezorientowani z powodu niejednoznacznych lub niewielkich informacji zawartych na tablicach reklamowych. Ten problem pozbawia Cię wielu potencjalnych klientów, którzy mogą wpływać na zysk. Mając na uwadze wielkość reklamy, możesz dodać do swojego projektu maksimum szczegółów w najbardziej reprezentacyjny sposób.

Przedstawienie maksymalnej ilości informacji pozwoli Twojej reklamie na przyciągnięcie maksymalnej uwagi klientów. 

7. Bardziej wykonalna niż jakakolwiek inna strategia:

Jeśli Twoja grupa docelowa jest młodsza, możesz wziąć na siebie odpowiedzialność za marketing w mediach społecznościowych (SMM) i optymalizację pod kątem wyszukiwarek (SEO). To skuteczne rozwiązanie, ale może obejmować zamkniętą grupę odbiorców lub zwiększyć koszty całej strategii.  Jeśli jednak chcesz pokazać się wszystkim, tym zakresie bardziej realne będzie dla Ciebie stworzenie reklamy billboardowej. Co więcej, w Internecie ludzie mają możliwość blokowania reklam, jednak nie da się uniknąć billboardów z reklamami zewnętrznymi.

Najważniejszą rzeczą, która wznosi billboard na wyżyny sukcesu, jest jego najwyższa jakość, dzięki której wyeksponuje Twoją markę do jak największej liczby osób. Ktokolwiek obok niego przejdzie, zobaczy Twój billboard i zapozna się z Twoją marką oraz świadczonymi przez Ciebie usługami.

Intuicyjny konfigurator

obraz stworzysz sam

Dbamy o każdy szczegół

detale to wyznacznik jakości

Prosty montaż

Instrukcja w zestawie

Tworzymy produkty sprawdzające się idealnie w twoim wnętrzu oraz te, dzięki którym twoja firma będzie zauważalna i przyciągać wzrok tysięcy osób.

Dlaczego my?

Jesteśmy drukarnią z wieloletnim doświadczeniem i tysiącami realizacji. Uważamy że największym naszym sukcesem są powracający klienci i wieloletnia współpraca z wieloma przedsiębiorcami.
Gwarancja jakości
Indywidualne podejście
Bogata oferta
Przewiń do góry