Program do obróbki zdjęć bez instalowania

Nasza drukarnia specjalizuje się w różnego rodzaju formach reklamy, wewnętrznej oraz zewnętrznej. Staramy się pomagać naszym klientom w samodzielnym przygotowaniu materiałów do druku, szczególnie jeśli chcesz skorzystać z zamówienia online, przesyłając gotowy plik do druku, np. podczas zamawiania obrazu drukowanego na płótnie, który sprawdza się jako pomysł na prezent ze zdjęcia. W przygotowaniu grafiki może pomóc Ci oprogramowanie do edycji zdjęć i obrazów online, które nie wymaga instalowania.

Programy do obróbki zdjęć online cieszą się dużym zainteresowaniem. Możemy je uruchomić praktycznie na dowolnym urządzeniu z przeglądarką internetową, są proste w obsłudze lub posiadają wiele samouczków i co ważne, często w darmowej wersji oferują wystarczającą liczbę funkcji, aby stworzyć dobrej jakości obraz lub edytować posiadane zdjęcie. Jeśli przygotowujesz zdjęcie drukowane na płótnie lub chcesz zamówić plakat czy przygotować reklamę, programy do edycji zdjęć online mogą być naprawdę przydatne.

Przygotowaliśmy dla Was krótkie zestawienie kilku aplikacji internetowych, które mogą być przydatne dla początkującego “grafika”.

Canva #

Canva to popularne rozwiązanie do projektowania i publikowania online, w skład którego wchodzi bezpłatny edytor zdjęć i obrazów online.  Bezpłatna usługa Canva zapewnia 250 000 szablonów do dostosowania i 5 GB miejsca w chmurze na zapisywanie projektów.  Darmowy edytor zdjęć online wymaga rejestracji; następnie możesz zastosować filtry, zmienić rozmiar obrazów i dodać nakładki tekstowe. 

 • Szybko dodawaj naklejki oraz przeciągaj i upuszczaj dymki.
 • Wyprostuj zdjęcia oraz zastosuj tekstury i filtry, aby ulepszyć swoje obrazy. 
 • Dodaj ramki do zdjęć 
 • Dodaj animowany tekst. 
 • Szablony dostosowane do większości platform mediów społecznościowych. 
 • Oferuje klienta stacjonarnego dla komputerów Mac i Windows, a także aplikacje na smartfony. 

Przycinanie i odwracanie zdjęcia to dwa najbardziej podstawowe zadania, które można wykonać za pomocą oprogramowania do edycji. Korzystając z serwisu Canva, możesz zrobić jedno i drugie, wyszukując odpowiednie opcje w menu nad edytorem. To samo menu, w którym znajdują się  narzędzia Przytnij  i  Odwróć  , zawiera również funkcje  Efekty ,  Filtr i  Dopasuj  . Korzystając  z opcji Dostosuj , możesz dostosować kolorystykę zdjęcia za pomocą prostych suwaków. Canva zawiera 20 opcji, które będą wyglądać znajomo, jeśli korzystasz z innych narzędzi do edycji zdjęć. Masz do wyboru popularne opcje, takie jak  Skala szarości ,  Retro i wiele innych. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć filtr, którego chcesz użyć i dostosować jego intensywność.

Photopea #

Photopea to darmowy edytor zdjęć online, który oferuje wiele funkcji profesjonalnego narzędzia do Photoshopa. Darmowe edytory zdjęć online, takie jak Photopea, są obsługiwane przez reklamy i bezpłatne, ale będziesz potrzebować zaawansowanego doświadczenia w edycji zdjęć, aby jak najlepiej wykorzystać to narzędzie.  

Jest w stanie pracować z plikami .psd, a także możesz otwierać pliki .pdf. Dodatkowo, jeśli masz aparat, który robi zdjęcia w formacie RAW, Photopea jest dobrą opcją do edycji tego formatu. 

 • Zapisuj i pracuj w formatach plików profesjonalnego oprogramowania fotograficznego.
 • Zaawansowane narzędzia, takie jak leczenie stemplami klonów. 
 • Pracuj z warstwami i maskami. 
 • Użyj inteligentnych obiektów do replikowania warstw. 
 • Narysuj grafikę wektorową. 
 • Idealny dla profesjonalnych edytorów zdjęć, którzy nie mają dostępu do swojego zwykłego komputera. 

Ta aplikacja internetowa jest przeznaczona dla osób przyzwyczajonych do korzystania z programu Photoshop. Niektóre aplikacje, takie jak GIMP, są dobrą alternatywą, chociaż wymagają ponownego uczenia się nowych skrótów klawiaturowych i sposobów robienia rzeczy. Photopea ma te same skróty klawiaturowe co Photoshop, dzięki czemu przepływ pracy nie jest zmieniany i stara się być w pełni kompatybilny ze wszystkimi swoimi plikami i sposobem pracy. Wreszcie Photopea obsługuje .psd, .xd, .sketch, .xcf, RAW i skompresowane formaty, takie jak JPG, PNG i inne. Obsługuje również szablony Photoshop PSD i oferuje interfejs bardzo podobny do interfejsu aplikacji Adobe.

W praktyce Photopea umożliwia zaprojektowanie dowolnej grafiki i edycję zdjęć. Może to być pomocne przy projektowaniu banera reklamowego, banera odblaskowego, plakatu czy popularnego Roll-UP. Na pewno przyda się, jeśli potrzebujesz bardziej zaawansowanej edycji zdjęć, jeśli planujesz złożyć zamówienie na obraz drukowany na płótnie.

Zamawianie materiałów reklamowych online #

W naszej drukarni możesz zamówić dowolny rodzaj produktu online, z przygotowanej wcześniej grafiki. Jeśli potrzebujesz naszej pomocy przy zaprojektowaniu reklamy, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowe:

Sprawdź nasze produkty:

Intuicyjny konfigurator

obraz stworzysz sam

Dbamy o każdy szczegół

detale to wyznacznik jakości

Prosty montaż

Instrukcja w zestawie

Tworzymy produkty sprawdzające się idealnie w twoim wnętrzu oraz te, dzięki którym twoja firma będzie zauważalna i przyciągać wzrok tysięcy osób.

Dlaczego my?

Jesteśmy drukarnią z wieloletnim doświadczeniem i tysiącami realizacji. Uważamy że największym naszym sukcesem są powracający klienci i wieloletnia współpraca z wieloma przedsiębiorcami.
Gwarancja jakości
Indywidualne podejście
Bogata oferta
Przewiń do góry