Czy baner odblaskowy wymaga oświetlenia?

Odblaskowy materiał banerowy to odblaskowy materiał drukarski o doskonałej intensywności odbicia, który może być używany bezpośrednio do drukowania atramentowego i jest łatwy w użyciu. W odróżnieniu od typowych banerów reklamowych, banery odblaskowe nie wymagają własnego oświetlenia, korzystając, m.in., z którego oświetlenia źródłem mogą być światła samochodowe. 

Co to jest baner odblaskowy?  #

Banery odblaskowe to reklama banerowa bardzo zbliżona do typowych drukowanych banerów, jakie możesz spotkać w przestrzeni miejskiej i przy drogach. Ich głównym zadaniem, jak większości banerów, jest zwrócić uwagę przechodniów i kierowców na reklamę firmy, produktu lub ważne informacje, jakie chcesz im przekazać. 

Podobnie jak znaki drogowe, tak samo baner reklamowy, jest specyficzną formą dostarczania treści, ponieważ może on pełnić swoją rolę nie tylko w dzień, ale również w nocy. Chociaż jego zastosowanie wymaga odpowiednich warunków, aby reklama była naprawdę dobrze widoczna, jest to wygodny sposób na to, aby dotrzeć do większej grupy odbiorców. 

Używanie zewnętrznego, dedykowanego, oświetlenia jest zbędne. Nie tylko jest to przyjazne środowisku, ale również obniża koszty utrzymania reklamy czy jej konserwacji. To ważne, szczególnie biorąc pod uwagę, że utrzymanie reklamy, stanowi dużą część kosztów wynajmu powierzchni reklamowej. 

Baner odblaskowy w nocy  #

Reklamy będące banerami odblaskowymi w dzień niewiele różnią się od typowych reklam, jakie możesz spotkać przy drodze lub w mieście. Po prostu kolorowa reklama zwracająca uwagę na ofertę firmy, informacje o jej lokalizacji czy po prostu reklamę produktu. Z pewnej odległości wygląda dokładnie tak jak typowy baner reklamowy. 

Działanie banerów odblaskowych zmienia się, kiedy nastaje noc. Dzięki powierzchni plastra miodu, będącej specyficzną powierzchnią dla materiałów odblaskowych, reklama odblaskowa jest widoczna w nocy. Warunkiem jej widoczności, jest skierowanie na nią źródła światła. 

W tym miejscu należy jednak zwrócić uwagę, że reklama odblaskowa, nie wymaga własnego oświetlenia, np. zamontowane przed czy pod banerem reklamowym. Do tego, aby była dobrze widoczna z daleka, nawet przy niewielkim doświetleniu, wystarczy, np. skierowane na nią światło z reflektorów samochodowych. Z pewnością zwróciłeś uwagę na znaki drogowe na autostradach, które są widoczne z kilkuset metrów. 

Dokładnie w ten sam sposób działa reklama na materiale odblaskowym. Padające na nie światło z reflektorów samochodowych podświetla reklamę, która prezentuje treść, praktycznie tak samo dobrze i wyraźnie, jakbyś oglądał ją w dzień. 

Baner odblaskowy to znakomita forma reklamy, która znajduje szerokie zastosowanie, np. przy drogach, po których poruszają się pojazdy mechaniczne. Jest tania w utrzymaniu, widoczna przez całą dobę i nie wymaga dodatkowego źródła oświetlenia, które zwiększałoby koszty jej utrzymania. 

Intuicyjny konfigurator

obraz stworzysz sam

Dbamy o każdy szczegół

detale to wyznacznik jakości

Prosty montaż

Instrukcja w zestawie

Tworzymy produkty sprawdzające się idealnie w twoim wnętrzu oraz te, dzięki którym twoja firma będzie zauważalna i przyciągać wzrok tysięcy osób.

Dlaczego my?

Jesteśmy drukarnią z wieloletnim doświadczeniem i tysiącami realizacji. Uważamy że największym naszym sukcesem są powracający klienci i wieloletnia współpraca z wieloma przedsiębiorcami.
Gwarancja jakości
Indywidualne podejście
Bogata oferta
Przewiń do góry