Co to jest siatka mesh?

Banery siatkowe, drukowane na siatce mesh,  są używane głównie w lokalizacjach zewnętrznych, w których wiatr może być problemem, np. wysoko na rusztowaniu lub w dowolnym odkrytym miejscu na zewnątrz. Dzięki specyficznemu materiałowi, pełnemu niewielkich otworów, baner siatkowy zapewnia przepływ powietrza, tym samym zmniejsza obciążenie całej konstrukcji. 

Co to jest siatka mesh?  #

Siatka mesh to specyficzny materiał PVC o strukturze siatki. Jest bardzo lekki, a jednocześnie bardzo wytrzymały, dodatkowo zapewniając stały przepływ powietrza. Uznawany jest za materiał do zadań specjalnych, odporny na wodę, promienie UV oraz zmiany temperatur. 

Sama siatka mesh jest jednak tylko materiałem, o trwałości reklamy siatkowej decyduje dodatkowo znakomitej jakości atrament solwentowy, odporny na blaknięcie. Dzięki takiemu połączeniu, banery siatkowe wykonane na siatce mesh, są nie tylko odporne na warunki atmosferyczne, ale także nie zmieniają się przez wiele lat. 

Wysoka trwałość materiału zapewnia trudność z jej rozerwaniem, co przekłada się na wspomnianą odporność na podmuchy wiatru. 

Popularne zastosowanie siatki mesh w reklamie  #

Wydruk reklamy na siatce mesh zmienił wiele w możliwościach jej umieszczenia w przestrzeni miejskiej. Siatka mesh stanowi dziś jeden z podstawowych materiałów używanych do wydruku reklam o dużej powierzchni. 

W odróżnieniu od typowych banerów reklamowych wielkoformatowych siatka mesh może znaleźć zastosowanie nie tylko na elewacji budynku, ale przede wszystkim wszędzie tam, gdzie baner reklamowy nie dotyka płaskiej powierzchni. Możesz znaleźć ją np. na rusztowaniach używanych przy budowie i remontach budynków, reklamach umieszczanych na rusztowaniach ustawionych w plenerze. 

Siatka mesh o strukturze drobnej siatki przepuszcza światło, dlatego od wielu lat używana jest do wydruku reklam umieszczanych np. na budynkach mieszkalnych czy budynkach biurowych. Chociaż w pewnym zakresie ogranicza ilość dopływającego światła, wciąż go przepuszcza na tyle dużo, że przebywanie w pomieszczeniu nie jest uciążliwe dla codziennego funkcjonowania. 

Dzięki właściwościom fizycznym materiału jest on także łatwo zgrzewalny, dlatego można łączyć wiele wydruków, tworząc bardzo duże reklamy, charakteryzujące się przy tym bardzo niską wagą, a co za tym idzie niewielkim obciążeniem dla konstrukcji nośnej. 

Zamów baner reklamowy wielkopowierzchniowy z siatki mesh #

Drukujemy banery siatkowe z wybranym przez Ciebie motywem w fantastycznej jakości. Korzystasz z korzystnych stopniowanych cen i szybkiej dostawy:

XXLdruk.pl drukuje plandeki siatkowe do różnych celów #

Banery wykonane z materiału siatkowego znajdują zastosowanie zarówno w sektorze prywatnym, jak i komercyjnym. Baner siatkowy to rodzaj plandeki z siatki. Dzięki perforowanej strukturze jest przepuszczalna dla wiatru. Dlatego zastosowanie tych banerów jest szczególnie przydatne tam, gdzie występuje duże napór wiatru. Plandeki siatkowe często widuje się na ogrodzeniach, elewacjach, ścianach zewnętrznych, rusztowaniach i boiskach sportowych, ale także na ścianach wewnętrznych czy na targach.

XXLdruk.pl jest do Państwa dyspozycji jako kompetentny partner poligraficzny w Internecie. Drukujemy Twój baner siatkowy w wybranych przez Ciebie wymiarach z wybranym przez Ciebie motywem w atrakcyjnej cenie. Dzięki szybkiemu przetwarzaniu otrzymasz baner reklamowy w ciągu kilku dni.

Oferta XXLdruk.pl #

Sprawdź nasze produkty reklamy wewnętrznej i zewnętrznej, które mogą skutecznie pomóc Ci marketingu firmy:

Szukasz pomysłu na prezent? Chcesz zachować wspomnienia z podróży lub ważnego wydarzenia w Twoim życiu?

  

Intuicyjny konfigurator

obraz stworzysz sam

Dbamy o każdy szczegół

detale to wyznacznik jakości

Prosty montaż

Instrukcja w zestawie

Tworzymy produkty sprawdzające się idealnie w twoim wnętrzu oraz te, dzięki którym twoja firma będzie zauważalna i przyciągać wzrok tysięcy osób.

Dlaczego my?

Jesteśmy drukarnią z wieloletnim doświadczeniem i tysiącami realizacji. Uważamy że największym naszym sukcesem są powracający klienci i wieloletnia współpraca z wieloma przedsiębiorcami.
Gwarancja jakości
Indywidualne podejście
Bogata oferta
Przewiń do góry