Najważniejsze korzyści z używania reklamy Roll-up

Zwijana reklama typu roll-up cieszy się ogromną popularnością. Wpływa na to możliwość jej łatwego przenoszenia, trwałość i ponadczasowość. Mogą przenieść Twoją firmę na wyższy poziom, jeśli zostaną skutecznie wykorzystane. Dowiedz się, jakie są największe korzyści używania reklamy roll-up w biznesie i nie tylko.

Co to jest reklama roll-up? #

Reklama typu roll-up to jedno z najlepszych i najciekawszych narzędzi marketingowych, stosowane przez małe i średnie firmy, ale również znajdujące zastosowanie w dużych firmach. Przyciągają uwagę wszędzie, gdzie zostaną ustawione, a dzięki swojej konstrukcji, mają ogromne możliwości zastosowania.

Wielu klientów, myśląc o reklamie roll-up, przekonanych jest, że znajdują one zastosowanie jedynie na targach. Tak naprawdę możesz używać ich wszędzie, nie tylko przyśpieszając kampanie marketingowe, ale również prowadząc kampanie marketingu wewnętrznego w Twojej firmie, jak również bezpośrednio u klienta, do którego chcesz dotrzeć.

Reklama roll-up naprawdę przynosi korzyści w kampaniach marketingowych i możesz jej używać na wiele sposobów:

  • Miejsca, w których ludzie stoją w kolejkach.
  • Recepcje i poczekalnie w Twojej siedzibie.
  • Poczekalnie innych firm, czyli stand banerowy eksponujący Twoje kosmetyki w poczekalni salonu.
  • Konferencje, seminaria i inne wydarzenia.
  • Promocje w sklepie.
  • Jako materiał promocyjny w siedzibach partnerów strategicznych.

Powyżej wskazaliśmy kilka najczęściej wykorzystywanych pomysłów na zastosowanie reklamy roll-up. Czy można zastąpić ją inną formą reklamy? Z pewnością tak, wiele firm decyduje się, np. na stojaki z ulotkami, wizytówki lub banery umieszczone w różnych miejscach firmy. Czy są one równie skuteczne? Czy nie psują pomysłu na wygląd Twojej firmy?

Korzyści używania reklamy roll-up #

Nasza firma zajmuje się produkcją reklamy roll-up. Cena roll-up uzależniona jest od jej wymiarów, Jednak warto pamiętać, że jest to reklama, która zostaje z nami na dłuższy okres. Poniżej przedstawiamy 5, naszym zdaniem, najważniejszych korzyści z używania tej formy reklamy zwijanej, którą możesz ustawić w dowolnym miejscu firmy i zabrać ze sobą. To reklama mobilna, która nie musi być używana przez cały czas, pełni funkcję taką samą jak reklama zewnętrzna i reklama wewnętrzna, a przy tym może być składana, gdy nie jest potrzebna.

Szybki montaż #

Banery rozkładanie są łatwe w montażu, a przez to również w transporcie. Jeśli zależy Ci na szybkim ustawieniu reklamy i rozpoczęciu kampanii marketingowej, po prostu zamów reklamę roll-up, a następnie ustaw ją w wygodnym dla siebie miejscu. Reklamy zwijane szybko wpływają na wyniki kampanii marketingowej, a przy tym są tanie, więc możesz pozwolić sobie na ich dowolną konfigurację i przygotowanie różnych wariantów reklamy, którą będzie odpowiednio wzbudzała zainteresowanie odbiorców w różnych miejscach.

Mobilność #

Stojaki banerowe reklam składanych są lekkie i trwałe. Możesz je łatwo zdemontować i bez problemu przewozić w dowolne miejsce, zarówno przewieźć samochodem, jak również przenieść. Reklamy zwijane roll-up możesz po zakończeniu ich funkcji złożyć i przechowywać, gdyż nie zajmują dużo miejsca. Dobrze przygotowana reklama stojakowa, będzie służyła Ci przez wiele lat, wszędzie tam, gdzie chcesz zaprezentować ofertę firmy lub po prostu pokazać się, przed szerszą grupą odbiorców.

Skuteczny w małej przestrzeni #

Reklama zwijana roll-up idealnie nadaje się do małej przestrzeni. Już sam fakt, że jest ona mobilna, rozwijana, dostępna w wielu rozmiarach, powoduje, że może skutecznie zwrócić uwagę odbiorców. Klientami zamawiającymi tego typu reklamy są zarówno duże firmy, jak również te mniejsze, o małym budżecie i niewielkiej przestrzeni, jak salony kosmetyczne, które chcą skutecznie zachęcić swoich klientów do zakupu usług, np. w poczekalni.

Trwałość #

Banery roll-up mają zwykle dłuższą żywotność, niż inne formy reklamy, jak np. ulotki. Oczywiście o trwałości reklamy zadecyduje zarówno sposób jej używania, np. na zewnątrz i wewnątrz budynków, ale również treść, która dobrze zaplanowana, może być aktualna przez wiele lat i jednocześnie gotowa do użycia w dowolnej chwili.

Niska cena #

Wysokiej jakości stojaki banerowe są tańsze, niż może Ci się to wydawać. Ta forma reklamy znajduje każdego dnia coraz więcej odbiorców. Niski koszt zakupu, wysoka efektywność powodują, że koszty kampanii reklamowej mogą być bardzo niskie. Do tego trwałość nadruku powoduje, że nawet używana w trudnych warunkach pogodowych, wystawiona na słońce, roll-up będzie dobrze spełniał swoje zadanie nawet przez kilka lat.

Cena roll-up #

 Standardowe wymiary grafiki do stojaków roll-up dostępnych w naszej ofercie to: 85 x 200 cm,100 x 200 cm  a cena zaczyna się już od 180 zł. Banery roll-up przygotowywane są w technologii wydruku Eco Solvent lub Twardy solvent.

Intuicyjny konfigurator

obraz stworzysz sam

Dbamy o każdy szczegół

detale to wyznacznik jakości

Prosty montaż

Instrukcja w zestawie

Tworzymy produkty sprawdzające się idealnie w twoim wnętrzu oraz te, dzięki którym twoja firma będzie zauważalna i przyciągać wzrok tysięcy osób.

Dlaczego my?

Jesteśmy drukarnią z wieloletnim doświadczeniem i tysiącami realizacji. Uważamy że największym naszym sukcesem są powracający klienci i wieloletnia współpraca z wieloma przedsiębiorcami.
Gwarancja jakości
Indywidualne podejście
Bogata oferta
Przewiń do góry